реклама Делікат

 Координатор черкаського євромайдану Таїсія Плахута повідомила видання «Прочерк» про початок переслідування організаторів та учасників мітингів на підтримку вступу України до Євросоюзу в Черкасах.

«Розбудив мене телефонним дзвінком друг Сергій Слинько та сказав, що до нього приходили невідомі й питали, де можна знайти Таїсію. Він сказав, що не знає такої. Вони уточнили: «З маленькою собачкою». У мене дійсно є маленька собака. Але шукали вони мене не за домашньою адресою, а там, де ми були вчора в гостях і вітали друга з днем народження. Під під'їздом лишилася машина співорганізатора майдану Сергія Гончара і, напевне, це наштовхнуло їх на думку, що я тут чи ночую, чи живу. За годину Слинько йшов на роботу і чув, що в будинку мене продовжують шукати. При цьому жодного дзвінка на мобільний чи повістки я не отримувала», – зауважує Таїсія.

Крім того, пані Плахута повідомляє, що вчора до її будинку приходили міліціонери, які розпитували мешканців і вахтера про її батька. Він був на Євромайдані 23 листопада, коли МВСники розтрощили намет.

Через ці події Таїсія Плахута робить висновок, що зараз шукають, кого б зробити винним в сутичках, щоб залякати решту людей.

«Учора працівники СБУ зв'язувалися з одним із учасників акції 23 листопада та питали, чи зможе він впізнати тих, хто брав участь в сутичках. Учасник відмовився йти на контакт. Сьогодні з'явилося рішення суду про заборону проведення мирних зборів на чотирьох площах Черкас. При цьому в суд ні мене (я подавала повідомлення про проведення акції), ні Костянтина Долецького (він подавав два повідомлення) ніхто не запрошував», – дивується Таїсія Плахута. – «Йдемо в суд по рішення. Але зустріч сьогодні о 18.00 на площі перед драматичним театром в силі!»

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Гонта 27.11.2013 14:13
Мені шкода молодих людей, які на щось претендують, при цьому не вивчили абетки і не розуміють слів політика, партія... Aле саме таким, рукоплеще президент і не бачить прем'єр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 пшок 27.11.2013 13:13
Цитую Karina:
Цитую Семьон:
Цитую Віктор:
Підтримую молодих, вам треба змінювати країну, тримайтесь!!!

За молодыми будующее. Вот из их среды нужно формировать будующее политическое и законодательное лицо Украины а не из горлопанов и аферистов имненуемых себя опозицией. Понасоздавли 240 партий, фронтов, координацийных рад, политзрад, комендантов, координаторов...
А ви що, думаєте що Плахута не член партії? Тоді ви гірко помиляєтесь..Це вже відпрацьований матеріал. Ви уважно читали вищенадруковане інтерв"ю!!!То перечитайте, ще раз...А майбутнє України дійно за молоддю талановитою,ціл енаправленою і освіченою!!!
Особливо за тією, яка за папини гроші навчається в кембріжах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Karina 27.11.2013 11:47
Цитую Семьон:
Цитую Віктор:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Гоша Мойкин 27.11.2013 11:43
кому она нужна ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 небайдужий 27.11.2013 11:33
Цитую Даньковська Наталія:
Цитую небайдужий:
"Якщо п'янку не можливо відвернути - її треба очолити"...


Небайдужий, відкрийте власне прізвище, покажіться хто Ви з політичних лідерів? Якщо Євромайдани будуть заполітизовані, туди не прийде і половина тих, хто зараз там є...!

Я не є політичним лідером,але те що я не один так думаю це точно.Почитайте http://blogs.pravda.com.ua/authors/lutsenko/52959e3c81459/ і постарайтесь зрозуміти чому політики в цих акціях має бути більше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Семьон 27.11.2013 10:26
Цитую Віктор:
Підтримую молодих, вам треба змінювати країну, тримайтесь!!!

За молодыми будующее. Вот из их среды нужно формировать будующее политическое и законодательное лицо Украины а не из горлопанов и аферистов имненуемых себя опозицией. Понасоздавли 240 партий, фронтов, координацийных рад, политзрад, комендантов, координаторов...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Даньковська Наталія 27.11.2013 00:46
Цитую небайдужий:
"Якщо п'янку не можливо відвернути - її треба очолити",щось мені здається що вона працює на режим.Я щойно з майдану в Черкасах,вражен ня таке наче тебе тримають за лоха.Такі акції повинні проходити під егідою політичних лідерів.


Небайдужий, відкрийте власне прізвище, покажіться хто Ви з політичних лідерів? Якщо Євромайдани будуть заполітизовані, туди не прийде і половина тих, хто зараз там є. Люди об'єдналися незалежно від партій і це супер! Добре, що не було жодного політичного прапора, ніхто не кричав, що я кандидат чи депутат. Я особисто не знаю Таїсію, але вона молодець! Це адська праця організувати таке і не боятись переслідування. Так є деякі недоліки, але політичні лідери також ідеально б не зробили. Таїсіє, тримайтеся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #5 небайдужий 26.11.2013 21:45
"Якщо п'янку не можливо відвернути - її треба очолити",щось мені здається що вона працює на режим.Я щойно з майдану в Черкасах,вражен ня таке наче тебе тримають за лоха.Такі акції повинні проходити під егідою політичних лідерів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 епізотолог 26.11.2013 18:42
Для інформації:напе вно розшукували представники ветслужби, так як собачку вкусила скажена кішка. І тому розшукують всіх контактих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Віктор 26.11.2013 18:03
Підтримую молодих, вам треба змінювати країну, тримайтесь!!!