реклама Делікат

В .о. міського голови Черкас Віктор Білоусов, як і планував, прийшов сьогодні о 18.00 на євромайдан, що відбудеться на Театральній площі, щоб пояснити черкащанам рішення окружного адміністративного суду про заборону з 26 листопада до 25 січня 2014 року пікетування, пішої ходи, демонстрацій, зборів на центральних площах міста.

Фото з сайту "Про головне"

Фото з сайту "Про головне"


Однак мітингувальники слухати пояснення Віктора Федоровича наміру не мали й заглушили його виступ вигуками «Ганьба».

"Я прийшов сюди з вами поспілкуватися і пояснити, чому звернувся до суду", - сказав у виступі Білоусов, проте говорити йому не давали люди, постійно перекрикуючи його. Тому закінчити виступ він не зміг.

"Завтра буде сесія міської ради і вона може відмінити рішення суду", - додав він.

Насамкінець Віктор Білоусов навіть посперечався з організаторами майдану, а потім пішов дискутувати з депутатами міської ради.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #33 Кузя 28.11.2013 18:44
Білоусов відповідає за свої слова і вчинки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 Знаючий 28.11.2013 18:39
Цитую Правдолюб:
Був учора на площі під час виступу Білоусова. Комуністів не люблю, а його став поважати. Мужній дядько. Не кожний перед невдоволеним натовпом осмілився б виступити. А він ще й залишився дискутувати з нами


Он Одарич не побоявся вийти до афганців, виходив і до пенсіонерів, які мітингували мерію. Він виступав, говорив. І натовп тоді був агресивніше налаштований, ніж 100 чоловік, які не хотіли, щоб були правокації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Справжній 28.11.2013 18:38
Цитую Серж:
Білоусову респект і уважуха!


За що респект? За те, що заборонив мітинги? Чи за те, що прийшов, бо подзвонили і сказали: вгомони!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #30 Оксана Мартинова 28.11.2013 18:36
Цитую Серж:
Білоусову респект і уважуха!

Вікторе Федоровичу ми з Вами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 Серж 28.11.2013 18:21
Білоусову респект і уважуха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 юный ленинец 28.11.2013 14:56
Цитую Олександрович:
Хто б що не говорив, а Білоусов справжня ОСОБИСТІСТЬ


Так. Гарний чоловік, але погодився взяти від тулуба вкрадене крісло мера. А далі мусить відпрацьовувати . Йому просто нікуди подітися. І другий мінус - партбілет. Але тут мабуть щось психологічне.Ми ж не знаємо. Може батьки були комуністами. Це як наприклад, якшо батько був членом СС, то сину важко визнати нацистів злочинцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Виктор 28.11.2013 13:27
Цитую Олександрович:
Хто б що не говорив, а Білоусов справжня ОСОБИСТІСТЬ

Как и вся компартия в целом. Рудимент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 yazon din alt 28.11.2013 13:26
Цитую Слава:
А чего это не слышно "вечно принципиальных" Мамалыгу и Воротника? Или они как "истинно независимые" "журналисты" ушли в глубокое подполье?:)))

Им с Сысоевой некогда - бабло дер*банят...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #25 Олександрович 28.11.2013 13:22
Хто б що не говорив, а Білоусов справжня ОСОБИСТІСТЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Слава 28.11.2013 12:57
А чего это не слышно "вечно принципиальных" Мамалыгу и Воротника? Или они как "истинно независимые" "журналисты" ушли в глубокое подполье?:)))