реклама Делікат

Сьогодні черкаська молодь організувала мітинг, на якому кожен виступаючий закликав присутніх не бути байдужим до долі своєї країни. Участь у мітингу брали переважно студенти, інформує журналіст «Прочерку».


Помітингувавши на Театральному майдані, мітингувальники рушили на Соборну площу, де до них долучилися черкаські політики.

Зокрема, перед студентами виступив депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький, який рішуче засудив висловлювання ректора Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Анатолія Кузьмінського. Нагадаємо, що Кузьмінський є депутатом-регіоналом Черкаської обласної ради. Днями на сесії облради він заявив, що студенти виходять на майдани за шуби і персні.

Присутні студенти дружньо сміялися з висловлювання Кузьмінського і кричали йому «Ганьба!»


Опісля виступив керівник черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнар. Він приїхав з Києва і розповів молоді, яка там ситуація.

– Сьогодні я тут, а завтра я знову буду в Києві. І не думайте, що там якісь інші люди стоять на майдані! Там такі ж люди, такі ж хлопці і дівчата, як і ви! Лише разом ми можемо добитися відставки Януковича, бо без цього будувати нову країну неможливо! Тож їдьте і підтримайте нас! – виголосив Юрій Ботнар.


Відсьогодні представники черкаської опозиції розпочали активну мобілізацію людей на Євромайдан у Київ. Опозиціонери заявляють, що важливо також щовечора виходити на черкаський Євромайдан, щоб влада на місцях розуміла рішуче прагнення народу змінити державу.


Уже сьогодні, по завершенню мітингу, черкаська молодь просто під стінами облдержадміністрації кричала голові ОДА і головному регіоналу Черкащини Сергію Тулубу «Ганьба!»

Дивіться також ВІДЕО з місця подій.


реклама

Коментарі  

 
+3 #26 Владимирович 06.12.2013 15:39
Тут хто небудь знає що ЛИВИЯ це теж член евроасоціаціі!! А чого це "асоціатори" її знищили!!?? )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 будячок 06.12.2013 15:37
Цитую Вера:
[Рассуждать все умные, а жить то хорошо хочется.


для цього, перш за все, НЕОБХІДНО МАТИ ТАКУ ВЛАДУ, ЯКА НЕ КРАСТИМЕ НАШІ ГРОШІ!!! Якби ВЛАДА не крала, представляєте скільки коштів би мала НАША КРАЇНА, МИ З ВАМИ!! На Майдані треба не за ЄВРО стояти, а за УКРАЇНУ!! А хіба БІДНОТА стоіть в ПОЗИЦІЇ!? РОЗКРИЙТЕ ОЧІ - ГАРНИЙ ГОСПОДАР ДБАЄ ПРО СВОЄ ГОСПОДАРСТВО, А ЛЕДАЧИЙ - ЧЄКАЄ ПОДАЧКИ і не дивиться що її вже хтось ЖУВАВ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 будячок 06.12.2013 14:57
Цитую Вера:
..Типа моя хата скраю. Самая опасная позиция!

може ваша хата у кінці хутора, може вас і ТІПА, може ви і МАЄте свою позицію.. тільки дайте відповідь на декілька питань.. ось вже всі у ЄС (хто хоче бути там, і хто не бачить Україну у череві цього"удаву": 1. Ви хочете бути РАБом?. 2. Ви хочете працювати (і переважно без вихідних) по 12 годин на добу? 3.Ви хочете працювати за "копійки"? Демократія, красиві фасади, гарні дороги...це все картинки гарного кіно, а за кадром і попрошайки, і біднота, і середній клас, який постійно страйкує. А чому МИ, наша КРАЇНА не може йти СВОЇМ ШЛЯХОМ? Бо ми можемо собі дозволити не піти сьогодні на роботу (бо голова болить, або мітингували), ми можемо таврувати з усіх сторін владу, а самі (тихенько) сміття кидати де-попало, шукати крайного якщо знеба не ллється манна небесна.. ГАРНО ТАМ ДЕ НАС НЕМАЄ ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 будячок 06.12.2013 14:27
Цитую Владимирович:
Документальний фільм для молоді та пенсіонерів, про підготовку до вступу в Євроасоціацією. Європа дуже чекає вас пани!https://www.youtube.com/watch?v=mug1Mx7sKHQ

як деякі політики зомбують українців про РАЙське життя в ЄС, так необхідно цей фільм показувати-показувати, як "Бриллиантовую руку", або ж "12 стульев", щоб він став класикою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Нестор Іванович 06.12.2013 14:04
Подобається комусь - не подобається,а молоде покоління має свою думку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Вера 06.12.2013 13:40
Цитую будячок:
Перш-за все хочу звернутися до батьків, які мають дітей-студентів: сам такий, кожен вечір телефоную, запитую де, що і як.. і що цікаво не тільки мій, а й багато інших розповідають ось про таких БОТнарчиків, які штовхають, насамперед молодь, на беркутівців.. так, нашій молоді набридло ТАК жити, і нам теж, але дивитися як руками наших дітей ЖАР загрібають ті, що рвуться до цієї ж влади, які мали вже можливість щось змінити у нашому житті і не зробили цього - ОСЬ ТАКИМ ТРЕБА,перш-за все, давати відсіч! Скажіть мені, будь ласка, покажіть мені хоч одного мільйонера, що допоміг бідному, розстався зі своїми статками, і пішов "у народ", на мінімальну з/плату і т.д.!?

Ну так иди сам, чтоб за тебя дети не ходили! Рассуждать все умные, а жить то хорошо хочется. Пусть кто-то, чужие дети или чужие люди изменят, да, а я отсижусь. Типа моя хата скраю. Самая опасная позиция!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Владимирович 06.12.2013 05:37
Документальний фільм для молоді та пенсіонерів, про підготовку до вступу в Євроасоціацією. Європа дуже чекає вас пани!https://www.youtube.com/watch?v=mug1Mx7sKHQ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 коментарі з інтернету 05.12.2013 15:40
Европа более 500 лет решала свои проблемы за счет колоний: высушивала и выжимала всё до последней капли. Сейчас с колониями случился облом, но вот подвернулась гарна дивчина Украина - морда в лентах, мозга - нет. И стоило только Украине взбрыкнуть в последний момент, когда она поняла, что ее заманивают в европейский бордель, как взвыли все:"Как ты лишаешь себя счастья? Ты же не хочешь в ГУЛАГ?" В гулаг Украина не хочет, но вот куда метнуться, тоже пока не решила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 будячок 05.12.2013 13:11
Цитую Дід Панас із Черкас:
Сиди собі в своїй Умані тихенько і не висовуйся: це ж не єврейський погром - тебе не стосується. Якось вже розберемося без Мойші, Абрама і Сари!

..тоді вже і без сєні-кроліка, без бугая-віталіка та тягни-б*чка... і можна буде сказати: :-* НАРОД сам встав з колін, а не підштовхували його з ЗАХОДУ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Дід Панас із Черкас 05.12.2013 12:46
Цитую Уманский Еврей:
Революция, б*нды геть,,, всё это громкие выкрики пиар компании и всё. Ребятки возвращайтесь на работу, на учёбу. Вспомните как многие из вас в 2004 году клялись что Ющенко и Юлька были самые, самые прекрасные лидеры для Украины. И где сейчас эти два персонажа? Оппозиция вас за нос водит, как 2004 году два "Ю" делали. Европа это не дешевые продукты, газ, одежда и т.д. и т.п. Так что не трипайте руками.

Уманьському Мойші:
Сиди собі в своїй Умані тихенько і не висовуйся: це ж не єврейський погром - тебе не стосується. Якось вже розберемося без Мойші, Абрама і Сари!