реклама Делікат

Мітинг на підтримку Народного Віче у столиці проходить в Черкасах, передає кореспондент «Прочерку».


Біля Черкаської міськради зібралося близько 300 черкащан, попри рішення суду про заборону мирних зібрань у місті.


Люди тримають синьо-жовті прапори та збирають пожертви на Євромайдан.

Мітинг розпочав о 12-й годині депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Максим Булатецький.


– Тут міліціонери мене попередили, що судом нам заборонено збиратися, – розпочав Булатецький.

– Ганьба! – закричали громадяни.

– Хто за те, щоб підтвердити наші легітимні збори, прошу проголосувати! – сказав депутат і всі присутні підняли руки. – Отже, ми ще раз доводимо виконавчій службі, що ми є народом України, який зібрався на чергове мирне зібрання. Ми не закликаємо до антидержавних настроїв та розколу України. Ми хочемо провести мирне зібрання на підтримку громадян у Києві!

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Христианин Право......... 09.12.2013 21:46
ПРИКОЛЬНО вообще за всем этим наблюдать...Как эти еврогомиким с договариваются с нашей властью,за сколько весь наш народ 45 миллионный ПРОДАТЬ вместе с землей Украины !!!))) А у нас даже и разрешения не спрашивают,и РЕФЕРЕНДУМА не хотят провести !!! ЭЙ макс Я ЗДЕСЬ ЖИВУ , И Я ПРОТИВ ВАС ПРОДАЖНЫХ ЕВ******ИКОВ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Ганс Дитмар европиец 09.12.2013 16:55
А ось подивіться які справжні цінності пропагують у нас в Європейському союзі. Це український джерело інформаціі.Чтоби ни говорили погано про Євросоюз ! Це ми зробимо і у вас в Україні ! Подивіться ВСЕ ЦЮ ССЫЛКУ ! http://www.youtube.com/watch?v=OLZBWwhDz7U
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 УКРАЇНЕЦЬ 09.12.2013 14:03
Що це за "революція" КОЛИ ВСІМ сценарій КЕРУЮТЬ ОЛІГАРХИ захопив телевізійних каналів і ЗМІ!??? ЦЕ ІМ ТРЕБА ТЕРМІНОВО ПІДПИСАТИ УМОВИ "асоціації"! А народом України через "майдани" вони КЕРУЮТЬ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ вигідніші умови ДЛЯ СЕБЕ ! ЛЮДИ НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОБМАНУТИ!Ознайо мтесь з тим що відбувається в з країнами членами "евроасоціаціі", подивіться хто входить у цю "Асоціація"!! Ви хочете щоб завтра наша УКРАЇНА стала прохідним двором для них!! Поїдьте в париж і подивіться, ви цього хочете. Я ВИМАГАЮ ПРОВЕСТИ РЕФЕРЕНДУМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Владимирович 09.12.2013 13:31
Ті які знищили мільйони православних Християн зробивши революцію в 1915-17 годах,сьогодні знову пішли в атаку.А ленин був лише провідником німецької ідеологічної машини.То же самое происходит и в евросодоме,путе м навязывания чужеродной содомисткой-мультикультуры они уничтожают Европейские Христианские Цености и смывают национальную самоэденчитност ь, .Идет татальное уничтожение и захват Христианской Земли,Болгария, Греция,Сербия,Г рузия,всех ждет участь Христиан Косово...Сценаристи цього проекту сидять в Саудівській Аравії и Катаре, а США банкрут, виконує замовлення антихристів всіх мастей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 мэр Козятина 09.12.2013 12:31
Черкащане стоят за кусок колбасы, а не за Европу или национальну самоповагу. Малоимущие судя по фото
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Черкасець 09.12.2013 12:14
Цитую Нестор Іванович:
...сьогодні обіцяють по 300 за кожну добу за участь у голубому майдані в Києві. ....


Гроші потрібно брати. Це сприятиме фінансовому послабленню ворога та покращить благополуччя народу. Менше вивезуть за кордон, як тікатимуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Нестор Іванович 09.12.2013 11:41
Телефонували друзі із Звенигородськог о району, розповідають, що за участь у ході під керівництвом голови облради черняка бюджетникам обіцяли по 150 грн. (Думаю по 50 собі замулькали). Однак сьогодні обіцяють по 300 за кожну добу за участь у голубому майдані в Києві. Поскільки за обласну акцію грошей не заплатили, то до Києва намагаються загнати шантажем. Дурні думають, що підневільний бюджетник гірше раба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Макс Б. 09.12.2013 10:48
молодці черкащани!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Семьон 09.12.2013 10:45
Жиденько, выдыхается майдан, или денег жалеют на электорат Томенко и Булатецкие. Хотя думаю что еще с недельку побегают, это ж последний шанс пролезть в Раду :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 Олег 09.12.2013 09:51
Жіночка на першому фото у фіолетовій куртці схожа на дружину Януковича.