реклама Делікат

Спортсмени зі Звенигородки та прилеглих районів планують їхати на нічну варту на Євромайдан. Про це «Прочерку» повідомив чоловік із Звенигородки на ім’я Руслан.

– Нещодавно повернувся з Антимайдану, на який нас звозили регіонали. Насправді, більшість не хотіла їхати, та хотіла заробити. Під час мітингу багато хто з нас відходив від загальної маси людей і мав змогу поспілкуватися із мітингувальниками Євромайдану. Опісля мені захотілося самому змінювати державу на краще. Зараз я збираю людей, зокрема зі Звенигородки, для поїздки на Євромайдан. Щоправда, у провінції – не все так просто. Регіонали блокують автобуси, – повідомив «Прочерку» Руслан.

При цьому він зауважив, що деякі представники «Батьківщини» у провінції є опозиціонерами лише формально. Зокрема, одна із депутаток Звенигородської міськради організувала сьогодні поїздку на Антимайдан трьох автобусів по 40 осіб. Людям обіцяли заплатити по 300 гривень.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Саймое 17.12.2013 10:23
Цитую yazon din alt:
Цитую Роман:
Работал бы на предприятии, не было бы нужды ехать зарабатывать. А для того, чтобы работать на нормальной работе, необходимо стать настоящим професионалом, а не на майдане как попугаи каркать

У меня сосед - слесарь 6 разряда, 25 лет стажа. После того, как голубая нечисть разворовала и закрыла Химволокно - пошёл в грузчики: другой работы в Черкассах

Любезный, не назовете год закрытия Химволокна? Затрудняетесь? Я вам назову 2006-2007 при власти вашей памаранчумовой опозиции :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Саймое 17.12.2013 10:19
Цитую народ:
...конечно, сегодня эта св.....ная власть за наш с вами счет расплачивается с митингующими, а завтра ворует и нане и наших детей Будушее. Смотрите на откормленых ..... олинийка, шуфрича, и т. д.

Каплия.. :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 ИГОР 16.12.2013 22:22
РИГОАНАЛЬНИХ ПО*****КО-МРА**Й НА ПАЛЮ /рус. НА КОЛ/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 yazon din alt 16.12.2013 22:12
Цитую Роман:
Работал бы на предприятии, не было бы нужды ехать зарабатывать. А для того, чтобы работать на нормальной работе, необходимо стать настоящим професионалом, а не на майдане как попугаи каркать

У меня сосед - слесарь 6 разряда, 25 лет стажа. После того, как голубая нечисть разворовала и закрыла Химволокно - пошёл в грузчики: другой работы в Черкассах НЕТ. И таких в Черкассах - ТЫСЯЧИ! Голубые полностью выдушили малый бизнес, теперь покупаем китайский непотреб по цене фирменной вещи в Европе. Зато Юра Енакиевский процветает! А люди ,которые производили и реализовывали отечественные товары - теперь безработные. На госслужбе рабочие места продают. И кто устроился - потом давит с народа взятки. Приходит на предприятие фифа из налоговой, не знающая, чем дебет от кредита отличается, и с порога сообщает, сколько надо доплатить в бюджет налогов и штрафов. И дайте ей отчёт, чтобы под эту сумму подходил! В стране, где правят воры и бандиты, ум и совесть не в цене.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Роботяга 16.12.2013 21:17
Я їздив в складі Звенигородської делегації на Анти-майдан.Все знаю і бачив зсередини.Організовував поїздку депутат Звенигородської Районної Ради від партії Регіонів Юрій Могильний.Платив по 25 гривень за годину.Дисципліна сурова.Постійно перевіряли кожного по списку.Поїхав,бо хочу хоч трохи заробити перед Новим роком.Скажете,що я продажний,а мені треба сім"ю кормити.
А продажні ті члени Звенигородської Батьківщини,які разом з Могильним організовували поїздку та самі їздили на Анти-майдан,щоб підзаробити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Європа 16.12.2013 19:15
Цитую Роман:
Работал бы на предприятии, не было бы нужды ехать зарабатывать. А для того, чтобы работать на нормальной работе, необходимо хорошо учиться, чтобы стать настоящим професионалом, а не на майдане как попугаи каркать

Наведи мені будь-ласка приклади "хорошо учился - хорошую работу нашел"?
Ми на майдані стоїмо в першу чергу проти бандитської влади, в другу чергу за євро-стандарти.
На пишіть "брєд" - читайте більше інформації, а особисто в мене дуже багато прикладів по європейським країнам де дійсно рівень життя залежить від знань.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #10 Роман 16.12.2013 18:20
Работал бы на предприятии, не было бы нужды ехать зарабатывать. А для того, чтобы работать на нормальной работе, необходимо хорошо учиться, чтобы стать настоящим професионалом, а не на майдане как попугаи каркать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 666 16.12.2013 18:04
А рагули идут в киев пешком и питаются святым духом.ХА-ха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Катерина 16.12.2013 17:55
Ми переможемо, бо нас вдовольнить лише перемога! Майдан втілює багатовічну мрію України та багатьох інших народів. Ми переможемо, бо будем держатись до кінця!
Майдан Навіки! Майдан Навсегда! Maidan Forever!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 народ 16.12.2013 17:52
...конечно, сегодня эта св.....ная власть за наш с вами счет расплачивается с митингующими, а завтра ворует и нане и наших детей Будушее. Смотрите на откормленых ..... олинийка, шуфрича, и т. д.