реклама Делікат

Депутат Верховної Ради України родом із Чорнобаївщини Микола Томенко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» поділився новиною, яка трапилася із ним 28 грудня, в суботу, на Євромайдані.

«Сьогодні до нашого намету на Євромайдані прийшов старший чоловік і, відзначивши спільність нашого світогляду, запропонував мені активніше пропагувати етичні й духовні засади українського суспільства», – зауважив Микола Володимирович. – «Зокрема, ухвалити та контролювати виконання «Морального кодексу державного управлінця».

Далі Микола Томенко пояснив, що мав на увазі чоловік:

1. Гроші свої та родини зберігати в банках України;

2. Нерухомість свою та родини мати лише в Україні;

3. Базову освіту свою та своїх дітей отримувати в Україні;

4. Лікуватися самому та родині в Україні;

5. Не красти;

6. Не давати красти іншим;

7. Шанувати українську історію,мову,традиції.

«P.S. Думки ідеалістичні, але правильні; точніше – справедливі!» – зауважив насамкінець Микола Володимирович.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Н2о 31.12.2013 09:29
а Т.Г.Шевченко в Росії!?
Цитую Дик:
Пункт 3. Григорий Сковорода учился в Европе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Нестор Іванович 30.12.2013 22:09
Краще нехай переймається як янику краще з проблеми з майданом вибратися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Семьон 30.12.2013 16:43
Пану Томенку еще в 2004 давали и тоже на майдане не 7 а один наказ, отменить зарплаты, пенсии и льготы депутатские. Он так над этим наполегливо трудился, что вымушеный был из области перехать в киевскую квартиру на 128 кв. метров (поинтересуйтес ь в инете, сколько стоит метр квадратный в квартале от Рады). Дело движется, желательно только переизбрать его на 4 срок депутатсва, а то за 12 лет он не управляется с этим.
Пану Луценку тоже был наказ.."бандытам тюрмы".. но прошло уже без малого 10 лет... а народ на майдане так и волает "бандытам тюрмы". Зато за эти 10 лет пан Луценко регулярно дарил улыбки на концертах "вечерний квартал 95" и щеголял в министерско-эМВээСовских галифе.... а сичас...оно прозрель... и уже строит 3-ю республику :lol: :lol: Может лучше про реактор? про любимый лунный трактор??? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Дик 30.12.2013 16:26
Пункт 1 и 2 - абсурд. Нарушение прав человека. Если деньги и недвижимость моя, то имею право распоряжаться её где хочу. Местечковый патриотизм это.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Дик 30.12.2013 16:23
Пункт 4 - некоторые операциии в Украине не делают вообще. Так что ? Умирать детям ?
Пункт 7 - патритизм не может быть работой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Дик 30.12.2013 16:20
Пункт 3. Григорий Сковорода учился в Европе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 панас 30.12.2013 15:50
Враховуючи, що в Україні немає власного, державного національного банку, а рівень місцевої медицини незавжди дозволяє отримувати якісне медичне обслуговування, то пункти 1 і 4 я б назвав не ідеалістичними, а радше д....лістичними. Стосовно іншого, то загалом правильно...хоч і утопічно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Н2о 30.12.2013 11:45
і не тільки!! в БЮТ( як і в ПР) багато таких...
Цитую Чукча:
Пусть пан Микола по пункту №3 пани Майбороду распытает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Уксус 30.12.2013 11:18
Йолы-палы! Так это ж "Моральный кодекс строителя коммунизма"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Чукча 30.12.2013 11:14
Пусть пан Микола по пункту №3 пани Майбороду распытает