реклама Делікат

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький звертає увагу відповідальних за Майдан, що його все більше заповнюють бомжі та провокатори. Про це Микола Іванович написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Зверніть увагу на організацію територіальних підрозділів майдану. Просто блискучі тернополяни, львів'яни, іванофранківці. На жаль, такий високий дух та організація відсутні в більшості наметів підрозділів східних та центральних областей, в тому числі і в черкаському. Дехто додумався попривозити в намети калік, яких доводиться обслуговувати відповідальним учасникам Майдану», – обурюється «батьківщинівець».

За словами Миколи Івановича, в наметах та в організації людей на майдані «відсутні відповідальні особи партій «Батьківщина» та «УДАР» за виключенням окремих активістів з районів».

«Де Старікова, Бондаренко, Слуцька, Мушієк, Овчаренко, Мартинова та інші керівники «Батьківщини»? Де народний депутат Даценко? Де Поляков, який обіцяв мені, що місяць усіх годує й зігріває… У штабі обласної організації перебуває хвора людина – інвалід із Золотоноші, який нібито чергує. Відвезіть додому, хто його привіз», – радить пан Булатецький. – «З приємного: моя особлива шана черкаській «Свободі» – Юрію Ботнару, його батькові, Руслану, Андрію. Молодці».

реклама

Коментарі  

 
+6 #29 КУМ 08.01.2014 11:03
В опозиції до опозиції. . . ЧОГО поплавському ПРОГРАВ?????? такий округ проспав(р).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #28 Тезка 04.01.2014 18:02
Читаю, я ці коментарі і згадую, як на мене ви всі коментаторщики до виборів на мене накидались, що я продався регіоналам! А я попереджав, аби ми думали і не допустили до влади ЛЖЕПАТРІОТІВ. Результат на яву. Булатецький уже не може знайти "БАТЬКІВЩИНУ". А я говорив, що в Черкасах " БАТЬКІВЩИНА" опиниться там же де і Народний РУХ , Українська Народна Партія, Фронт змін - і все це буде проходити під проводом опозиційного лідера. Ну що ж. Одну роботу зроблено, "БАТЬКІВЩИНИ" , я думаю в Черкасах уже нема. Наразі всі ці дійові особи беруться за активну роботу і в "СВОБОДІ". Як тільки ці лідери займуть керівні посади в Черкаській "СВОБОДІ" (а процес уже пішов), то через рік два і за таку партію як "СВОБОДА" у Черкасах забудуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 ученый 04.01.2014 17:37
мушієк на майдане? Або толя-металург? Вы шо з дуба впали? Це фантастика!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Чукча 04.01.2014 14:39
Действимтельно, правильно говроят. Всетаки медсомотр нужно проходить и каждый год. Тем более тем кто болеет властью. Тарапитцца не нада. нада вернуть обществу полноценного патриота 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #25 Н2о 04.01.2014 11:41
обыкновенный треп обычного балабола.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 знайомий 04.01.2014 00:47
проти кожного його слова можна навіть не докладаючи зусиль привести аргумент-настільки немічним став колись сильний опозиціонер. я дуже злий на нього і його прибічників. злий за те, що коли довіряв і допомагав їм за ідею,вони, передбачаючи витрати на агітаторів (про що я дізнався пізнішд) після кожних виборів купували собі нові авто, кросівки,костюм и. я злий за те, що до останнього використовували мене і інших близьких. вибачте,але пішов він .... можливо, весь цей час і не було альтернативи,ал е,принаймні, я б голосував проти всіх або просто псував би бюлетень. не заслужив він бути депутатом і заслужив бути обманутим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 М... 03.01.2014 23:51
Цитую Mazarini:
Які прізвища називає!!!!! Їм холодно на Майдані.Хіба що з літа... :lol: :-) ;-)

А сваху за що паплюжиш Колю ?! :( :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #22 ЧЕСНО 03.01.2014 23:10
Цитую Виктор:
Ошибка оппозиции, что выставили на выборах Булатецкого.Его экстремизм не добавил голосов, многие сочуствующие люди просто голосовали против из-за антипатии к нему.Оппозиция должна быть более требовательная к отбору своих кандидатов.А на майдан люди вышли, чтобы протестовать мирным путем и там есть место и студенту и учителю, врачу и инвалиду, рабочему и безработному.

Очень Вы правильно сказали. Был бы Власенко или Шкиль или кто то с тех кто во время пребывания в Верховной Раде себя не скомпрометирова л и не предал за того бы Черкащане проголосовали не смотря на миллионы Поплавского.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #21 Підпис здесь 03.01.2014 22:51
Схоже Микола Іванович образився на весь світ, що програв вибори. А таки програв... Менше потрібно було по майданах бігати, а займатися виборами, ловити пібкупників від Поплавського, ходити самому по домівках і розказувать людям, що він зробить для Черкас. А він думав, що виїде на попередній агітації. А тут вкотре підтвердилась істина, що святе місце, пустим не буває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #20 Олександрович 03.01.2014 22:02
Воза, пане Миколо тягнути треба. А вози тягнуться не язиком, а іншими частинами. А з цим якраз у нього великі проблеми. Коли Булатецького запитували пів року назад: чого водишся з торгівцем наркотою Б......... - шісткою Тулуба, казав: та він нормальний, порядний. Зараз каже: такий, сякий. Не набридло брехати?