реклама Делікат

Голова фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді, екс-голова облради Володимир Гресь заступив на чергування на Головному Майдані України.

Вночі «батьківщинівець» чергуватиме на барикадах. Вдень — закликає мітингувальників голосувати на сайті «Білого Дому» за петицію про визволення Юлії Тимошенко. Проголосувати можна прямо на Майдані у наметі народного депутата із Черкащини Миколи Томенка.

Разом із заступником голови Київської партійної організації Олександром Федоренком, допоміг проголосувати чеським громадянам, які приїхали подивитися на Євромайдан в Україні. Серед них — голова «Об’єднання українців у Чеській Республіці» Андрій Чорний.

Володимир Анатолійович заявив про намір активізувати й черкаських колег-депутатів, аби більше людей дізналося про збір голосів на захист Юлії Тимошенко, адже зібрати потрібно 100 тисяч голосів.

Про це інформує прес-служба Черкаської обласної організації «Батьківщина».

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 БЮТ 08.01.2014 13:44
Напевне і Васю запросити не забув!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Семьон 08.01.2014 12:05
Цитую Н2о:
..заступив на чергування!!? потрібно було тоді,коли був при владі показувати своїми вчинками,як тобі потрібна Україна та український народ,а не гроші !! Нічим не кращі за нинішню банду. Тільки ПОВНА люстрація.Ніяких Арсенів,Юль,Віт ь і т.ін...

Интересно, так старався за народ а не переизбрали на второй срок всех этих благодетелей в 2010-м. Может уже хватит дурить народ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 джим 07.01.2014 14:46
Цитую Вірний:
Молодчина! Це був справжній голова обласної ради!


а цей шо фальшивий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 джим 07.01.2014 14:44
Цитую :
На сколько я знаю Гресь прозрачный политик,


Склянний чи шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Черкасець 07.01.2014 01:18
Цитую :


Від сина позитивний відгук не зараховується ;-) .
Не турбуйся. Твій батько нормальний чоловік, а більшість коментаторів йому руку наввипередки поспішають потиснути. Просто пальці не гнуться друкувати позитивні відгуки.

А в слові "dedу" помилка. Друга буква "а", здається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 gres-serg@yandex.ru 06.01.2014 17:08
На сколько я знаю Гресь прозрачный политик,и доступный простым людям, не прячется за ментами, может и не всем помог , но как говориться против системы не попреш ) при нем так как сейчас нас не грабили)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Обома руками 06.01.2014 14:07
Цитую незнайка:
Золотыми подковами несвидомых учить будет подковывать? Помним помним и Томенка разом з ным

Дякую "незнайці" за правду!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Обома руками 06.01.2014 14:05
Цитую Н2о:
..заступив на чергування!!? потрібно було тоді,коли був при владі показувати своїми вчинками,як тобі потрібна Україна та український народ,а не гроші !! Нічим не кращі за нинішню банду. Тільки ПОВНА люстрація.Ніяких Арсенів,Юль,Віт ь і т.ін...

Браво і Ура!Не перевелися ще тверезо мислячі люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Loki 06.01.2014 12:19
По тому как развиваются события, легко заметить; - народу прошедшему через Майдан, власть легко организует в скором времени New-"Майданек (С)"!! При молчаливом "Одобрямс!!" от "96% 200 гривневых"- процесс пошёл!! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Н2о 06.01.2014 11:38
..заступив на чергування!!? потрібно було тоді,коли був при владі показувати своїми вчинками,як тобі потрібна Україна та український народ,а не гроші !! Нічим не кращі за нинішню банду. Тільки ПОВНА люстрація.Ніяких Арсенів,Юль,Віт ь і т.ін...