реклама Делікат

75 активістів черкаського майдану отримали посвідчення членів Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Майдан». Їх вручили під час чергового євромайдану на площі біля мерії міста, інформує прес-служба обласного осередку партії «УДАР».


Як зазначив активіст майдану, член президії ГО ВО «Майдан» Юрій Сушко, усього за три дні до лав об’єднання встигло вступити більше 400 осіб. Усі вони протягом січня отримають посвідчення.

Біля місця видачі головного документу майданівця стояв стенд, де були опубліковані прізвища людей, які могли отримати готові посвідчення та членів ради і президії черкаського осередку всеукраїнського об’єднання.

реклама

Коментарі  

 
+6 #10 Чукча 08.01.2014 11:04
Цитую Воля:
Ну теперь требуйте льготы на проезд и комун и услуги...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Какой проезд! По этому удостоверению раз в год будут выдавать пирожок-тошнотик от Булатецкого и Полякова. Но нужно подсуетиться, пирожков будет только 8 штук.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Максим 08.01.2014 09:39
Черкаський Євромайдан ПОВНІСТЮ контрольований кадебешнею. Рядові члени - дійсно патріоти, але вони нічого не вирішують. Щодо керівництва - великий знак питання. Хто така пані Старікова, яка в 50 років прокинулась і почала говорити українською? Має офіс, особистого водія, автомобіль.. За які гроші? Ільяшенко - черкаський піжон :P , досить таблоїд Прочерку подивитись. Чому Старікова, якій ДОРУЧИЛИ формувати керівні органи, не включила до них ані Булатецьких, ані Даценка? Питаннячко.. :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Сергей 07.01.2014 22:22
Сильно! Сильно! Круче такого удостоверения только образец 2004 года - "учасник помаранчевої революції" в форме обычной визитки, с фотоавтографом самого В. Ющенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Вася 07.01.2014 19:54
на фото часом не Азиров?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Валенса 07.01.2014 11:45
Сейчас в Украине, по его словам, царит хаос. "Если Кличко получит власть на улице, также быстро ее и потеряет. Улица его поднимет, улица его и лишит (власти — Ред.). Слишком большой хаос господствует в Украине", — оценил шансы Виталия Кличко на лидерство Лех Валенса.
Больше читайте тут: http://www.unian.net/news/612852-valensa-v-ukraine-net-lidera-sposobnogo-svergnut-vlast.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Дід Трохим 07.01.2014 09:08
Судячи з віку більшості тих, хто їх отримував, пенсіонерам просто щастя отримувати якісь посвідчення. А вдруг на траліках безплатно після 2015 року возитимуть? Або до пенсії 10 гривень каждому ветерану Майдана добавлять. А може й Звєзду героя дадуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Gostь 06.01.2014 22:20
Чем нас больше, тем лучше, черкащане!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Воля 06.01.2014 20:25
Ну теперь требуйте льготы на проезд и комун и услуги...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: