реклама Делікат

Під час сьогоднішнього Євромайдану можуть оголосити про чергове судове рішення щодо заборони мирних зібрань. Цього разу – біля Центру дитячої та юнацької творчості. Про це щойно під час засідання ради черкаського відділення народного об'єднання «Майдан» оголосила член президії Таїсія Плахута.

– На сьогоднішній Майдан прийде «Рось» знімати, а це значить, що буде зачитано судове рішення про заборону зібрань, – впевнена Таїсія.

Натомість голова обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко припустив, що таке рішення може бути ухвалене за позовом керівництва ЦДЮТ. Мовляв, у неділю діти через мітинг не змогли потрапити на заняття.

– Якщо таке рішення справді буде ухвалене, слід іти до в. о. мера і питати, що відбувається в нього в місті, – додав Іляшенко.

Нагадаємо, що Черкаський окружний адміністративний суд 26 листопада ухвалив рішення про заборону з 26 листопада до 25 січня 2014 року пікетування, пішої ходи, демонстрацій, зборів на Соборній, «Дружбі народів», Театральній та Європейській площах. Крім того, від суботи обмежили зібрання і на площі перед Черкаським міськвиконкомом, тому Євромайдан збирався на парковці перед міськрадою.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Я черкащанин 09.01.2014 09:42
Цитую Олександр:
Цитую Full HTML:
есть классное место, фонтан за обл администрацией :-*

Там теж діє судова заборона.


А ще не заборонено на площі перед податковою і "Черкаським краєм".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Старий большевік 09.01.2014 08:47
В Сосновку! Іменно там, срєдь могучих єлєй, рабочіє сахарного і махорки кадато потужно ревіли Інтернаціонал. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 МІШЕЛЬКА 08.01.2014 22:42
Цитую Вірний:
а що в неділю, перед таким святом великим ЦДЮТ працював і там були якісь гуртки??? дивно Це мабуть безбожники дітей туди водили?

Так були. і діти готувались до свята Різдва. А що відвідування гуртків-це безбожна справа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Чукча 08.01.2014 17:47
Ну началось... очередная жертва бюрократической машины местной опозиции. Месяца не прошло а уже столько должностей...

- член ВМГО «Демократичний Альянс»;
- член президії ради черкаського відділення народного об'єднання «Майдан» Таїсія Плахута.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Олександр 08.01.2014 17:31
Цитую Full HTML:
есть классное место, фонтан за обл администрацией :-*

Там теж діє судова заборона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Олександр 08.01.2014 17:26
Цитую Вірний:
а що в неділю, перед таким святом великим ЦДЮТ працював і там були якісь гуртки??? дивно Це мабуть безбожники дітей туди водили?


Так, навіть декілька мамочок не мали змоги забрати своїх дітей з занятть.((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Gostь 08.01.2014 17:25
Беспредел полный!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Full HTML 08.01.2014 17:23
есть классное место, фонтан за обл администрацией :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Вірний 08.01.2014 17:11
а що в неділю, перед таким святом великим ЦДЮТ працював і там були якісь гуртки??? дивно Це мабуть безбожники дітей туди водили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Олександр 08.01.2014 17:11
Прямо-таки гра у квача ))) Хто кого перегонить й естафету передасть!