реклама Делікат

На фото – Таїсія Плахута та Олександр Вовченко

На фото – Таїсія Плахута та Олександр Вовченко

Черкащину на першому всеукраїнському форумі Євромайданів представлятимуть активістка «Демократичного Альянсу» Таїсія Плахута, один із лідерів студентського самоврядування Олександр Вовченко, а також «рухівець» Юрій Сушко.

Відповідні кандидатури були запропоновані радою Черкаського осередку народного об’єднання «Майдан», а також були проголосовані під час учорашнього віче.

Форум Євромайданів відбудеться в Харкові 11-12 січня. Під час заходу буде обговорення того, як відбуваються Євромайдани в різних областях України.

– Думаю, ви славно представите Черкащину на форумі в першій столиці України – в місті Харків, – висловив сподівання під час учорашнього Євромайдану біля Центу дитячої та юнацької творчості голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 Н2о 10.01.2014 09:34
мій правапис не зразковий,не потрібно язвити!!але,одн е можу точно сказати,що все свідоме життя були черкащани,а не черкаСЦі.
Хоч я зовсім не прихильник політики Яничара,але хто Вам сказав,що "не впорався"? прочитайте конституцію,роз діл 5.(президент),вам буде корисно.Все інше,просто домисли і бажання.

Цитую Черкасець:
Цитую Н2о:
насамперед,черк Асець( хоча завжди були черкащани),реко мендую Вам почитати правила правопису!а тепер щодо ролі,даних осіб: яка? підбурювати суспільство проти законно обраної( весь світ визнав) влади?


Якщо ваш правопис зразковий, то мені ще довго самовдосконалюв атися (в генделиках) ;-) .

Щодо "законно обраної". Якщо законно призначений працівник не впорався із своїми функціями, то його звільняють не чекаючи кінця контракту, оскільки він свої тупістю усе виробництво знищить. Так має бути і з владою і з посадовцями.
Крім правопису ще щось прочитайте, а то беззмістовну Н2о ллєте... :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Осавул 09.01.2014 18:26
Для повного цирку цим та й іншим більшовткам-майданівцям бажано було б перейти на нелегальне становище і побути трохи у підпіллі. До Харкова добиратися через Женеву з підробними паспортами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 oleg 09.01.2014 18:00
Цитую Віктор Федорович:
У нашому місті є набагато досвідчені активісти, нарадість, вони розумніше і розуміють міжнародну політику та сутність економічних систем, хоча й не всі, але вже відходят від євромайдану і шукають правильний вихід із цієї скрутної ситуації, яка склалася у нашій державі. Дуже приємно бачити, що вони набирають досвід у засобах масової інформації, аналізують її та роблять правильні висновки, а що ці неуки?

Декілька прізвищ в студію цих досвідчених активістів можна? Шукати і знайти правильний вихід з ситуації в якій є Україна різні речі. А ще більша різниця між знайти і робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Черкасець 09.01.2014 17:41
Цитую Н2о:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Віктор Федорович 09.01.2014 17:35
У нашому місті є набагато досвідчені активісти, нарадість, вони розумніше і розуміють міжнародну політику та сутність економічних систем, хоча й не всі, але вже відходят від євромайдану і шукають правильний вихід із цієї скрутної ситуації, яка склалася у нашій державі. Дуже приємно бачити, що вони набирають досвід у засобах масової інформації, аналізують її та роблять правильні висновки, а що ці неуки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 пумба 09.01.2014 17:23
Не вижу разницы кого туда отправить.. проситесь дальше в европу, берите деньги америки.. сделайте нашу страну буферной зоной для америки, повысьте уровень импорта в нашу страну... вы все делаете правильно, только вот не для народа.. а для врага! и сразу проситься фраза профессора «Главный ресурс современной экономики— это д*рак. Ему можно впарить всё».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Инна 09.01.2014 15:58
Толик знает кого посылать :lol:
Все в порядке, не перживайте :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Студент 09.01.2014 15:56
Ці троє і є обличчям нашої опозиції?
Найгідніші представники?
Та вас у Харкові просто засміють,
Соромно за Черкащину....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Н2о 09.01.2014 14:32
так,пропоную. Але на горизонті таких постатей не має. Суспільство деградує.
Цитую Сергій Слинько:
Цитую Н2о:
і Ви хочете,щоб ці люмпени були майбутньою елітою ??


А Ви пропонуєте, щоб не "люмпен" :zzz "Н2о" був єдиною майбутньою елітою ?? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Н2о 09.01.2014 14:27
насамперед,черк Асець( хоча завжди були черкащани),реко мендую Вам почитати правила правопису!а тепер щодо ролі,даних осіб: яка? підбурювати суспільство проти законно обраної( весь світ визнав) влади?
Цитую Черкасець:
Цитую Н2о:
і Ви хочете,щоб ці люмпени були майбутньою елітою ??


Напевне слово "люмпен" дуже сподобалось, а що воно означає ніколи почитать? У даних делегатів є чітко визначена соціальна роль. А у вас?