реклама Делікат

«Саме час міліції і правоохоронцям, які складали присягу на вірність народу України, переходити на бік людей і перестати захищати злочинну хунту. Це момент істини!» – написала у «Фейсбуці» народний депутат Леся Оробець.


При цьому, представники «Правого сектору» упіймали працівника спецпідрозділа «Беркут» і несуть його на Майдан. Про це повідомляє кореспондент INSIDER з місця подій.


Несуть його за руки і за ноги на Майдан для «народного суду».


Нагадаємо, що в цей час протестувальники на чолі з активістами Автомайдану та Народної Самооборони намагаються подолати перший кордон на шляху до Верховної ради.

Це відбувається в Києві на вулиці Грушевського, зі сторони Європейської площі. Чути постріли, горить один автобус.

На Грушевського приїхав водомет. Це видно у трансляції Hromadske.tv. Водомет стоїть за спинами у міліції, яка перекриває вулицю Грушевського.

Тим часом на Хрещатику вимкнули світло, повідомляє кореспондент INSIDER.

По Народній Самообороні оголошена загальна мобілізація.

ФОТО - theinsider.com.ua

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Зима 21.01.2014 09:17
Зло- породжує зло. Насилля- породжує насилля. От і все. Це просто відповідь на те, що робили "Беркутівці".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Жах 20.01.2014 14:49
На наших очах, на жаль, відбуваються страшні речі. Фактично в державі легалізовується радикалізм. Мабуть треба вже звикати до погромів фанатиками вітрин, спалювання машин, і тд і тп. Людина, яка просто хоче спокійно жити уже стає лузером. От і дочекалися демократії .......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Нестор Іванович 20.01.2014 12:15
Якщо парламентським шляхом влада не хоче чути свого народу, тоді слово має вулиця .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 oleg 20.01.2014 12:06
Як можна закликати переходити ВВшників переходити на сторону народу, якщо перед цим ти його закидуєш бруківкою та коктейлями молотова? Після того, як полетіло каміння ні про який перехід і мова йти не могла.
Події 1 грудня та вчора ще раз показали, що такі методи є повністю недієвими і навіть шкідливими. Тому що всім подобається картинка але ніхто не думає про результат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Чукча 20.01.2014 11:20
Кроме Кличка никого из вождей... не было. Ждали в тылу, чтобы в случае победы повести народ к светлому будующему :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 стабилизец 20.01.2014 08:51
Цитую что творится:
Ну разве это нормально? Милиции нельзя никого трогать и применять разные средства - нельзя против "мирных" майдановцев. А там собрались все неадекватные под чутким руководством оппозиции и им все дозволено. Сколько уже убытков из-за них! Скорей бы уже все закончилось, надоели.

А уж вечные приспособленцы-поф*гисты как надоели !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Loki 20.01.2014 00:12
"Напрасно мирные забавы
Продлить пытаетесь, смеясь,
Не раздобыть надёжной славы,
Покуда кровь не пролилась.
И как не сладок мир подлунный,
Лежит тревога на челе,
Не обещайте деве юной
Любови вечной на земле.©"

А дева юная Афина уже давно сделала свой выбор!! Пришло время Одиссея!!Только вот там ли он где все его ожидают увидеть? (((. Корень травы молли горек, но только благодаря ему не превращаются в животное))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 что творится 19.01.2014 22:50
Ну разве это нормально? Милиции нельзя никого трогать и применять разные средства - нельзя против "мирных" майдановцев. А там собрались все неадекватные под чутким руководством оппозиции и им все дозволено. Сколько уже убытков из-за них! Скорей бы уже все закончилось, надоели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Кленов 19.01.2014 20:09
Толпа ............. и им сочувствующие с других регионов пытаются устроить резню.После таких провокаций у нынешней власти поклонников только прибавится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Я 19.01.2014 19:15
Откуда у Вас инфа про беркутовца, ни один инфосайт, такого не пишет, а вы впереди планеты всей!!!