реклама Делікат

Фото – зі сторінки у «Фейсбуці» Віталія Ілляшенка

Фото – зі сторінки у «Фейсбуці» Віталія Ілляшенка

«Щойно мені надали першу медичну допомогу! В медпунті профспілок станом на 7 ранку офіційно зареєстровано 51 поранених!» – написав у своїй сторінці в мережі «Фейсбук» керівник обласного «УДАРу» Віталій Ілляшенко.

За його словами він отримав «першу бойову мікротравму – мені влучили беркутівці важким камінням в ногу». Віталій разом з черкаськими активістами знаходився біля стадіону Динамо ім. В. Лобановського на вулиці Грушевського у Києві. Відучора там триває озброєне протистояння правоохоронців проти мітингувальників, яке розпочалося після недільного Народного віче.

– Мітингувальники час від часу перекидували пляшки з пальним та каміння до беркутівців. Ті стріляють гумовими кулями та кидають каміння у мітингувальників, – описує перебіг подій керівник черкаського «УДАРу».

фото Reuters

фото Reuters

 

– Хтось каже, що тут провокатори? Ні, тут прості українці, які борються за свої права, правда надмірно радикальними методами. Знають що роблять, – переконаний Ілляшенко. – Почали наприклад піднімати люки та шукати крани для підключення шлангів вже своїх водометів, а також залізли на дах будинку та почали вже звідки на беркут кидати коктейлі Молотова.

Повітря надзвичайно важке, навколо багато газу та диму.

Боротьба продовжується...

vy3 

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Шок 20.01.2014 15:46
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/01/20/953868.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Оксана Мацюцька 20.01.2014 13:27
Віталій Ілляшенко без кінця тільки те і робить, що наярює у мережі Фейсбук. Все для піару, все для прославляння себе-"героїчного". Тут і "бойова мікротравма" згодилася. Цей молодий чоловік, ...... хоч розуміє, що підставляє Кличка? Все виглядає, як у дітей, - "понарошку".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Чукча 20.01.2014 12:46
отримав «першу бойову мікротравму – мені влучили беркутівці важким камінням в ногу».

Или нога железная...или камень не такой уж и "важкий".
Надо побересься, а то Диночке одной прийдется на следующий год ехать на новогодний фуршет, за стол братьев Кличко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 WTF 20.01.2014 12:28
Утром туманным и темною ночью Миролюбивый Майдан мироточит. Мирно пьет чай. Мирно требует сыра, Кофе, лимонов, уборки сортиров. Каждую пятницу с миром под вечер Повода ищут для мирного вече Мирные «дети» в черных террорках. Мирные цепи для мирной «разборки». Мирная ненависть к просто прохожим, Да и к водителям ненависть тоже. Все, кто за гранью майданного бунта - «Тушки», «титушки», «банда» и «хунта».

Думал ты, «мир» - это пение скрипки, Солнце, объятья, цветы и улыбки? Как бы не так! Мир теперь с кулачищем, Дышит он злобой и ложью он свищет. Мирный Майдан, он не сеет, не пашет - Мирно поет. Мирно бьет. Мирно пляшет. Мирно блокирует. Ты несогласен? Значит, «титушка». Значит, опасен! ... Мирный Майдан заелозил до дыр Слово когда-то хорошее - МИР "
- (c)ttt
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 WTF 20.01.2014 12:27
Мирные каски. Мирные лица. Мирно ведут себя. Мирно бастуют. Мирно дерутся и протестуют. Тем, кто не мирный, нету здесь места. Мирные лозунги мирных протестов. Мирно пинают мирные ноги Тех, кто попался под них на дороге. Все очень мирно, бело и пушисто. Мирные шествия мирных фашистов. Мирные факелы. Мирный Бандера. В Киеве мира - без счета и меры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Мельник 20.01.2014 12:27
Цікаво а що в цей час робив наш черкаський Підрахуй?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 субъективно 20.01.2014 12:04
те, кто смотрел трансляцию или был на месте событий, должны были видеть, что камнями и коктейлями Молотова бросались не беркутовцы или вв-шники, а "мирные демонстранты".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 вася 20.01.2014 11:58
а як там діночка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Н2о 20.01.2014 11:36
міліція кидає каміння? дивина,та й годі.Кличко проти ,цей підпан "воює". Все правильно роблять ці радикали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Реаліст 20.01.2014 11:03
Ця ситуація нагадує Мамалигу. Зараз він понтується, що колись був у Придністров'ї... Ільшенко через 10 років казатиме, що організовував штурм урядового кварталу... і навіть був важко поранений!!!