реклама Делікат

Керівник проекту «Наш Шевченко», в. о. художнього керівника Черкаського драмтеатру Сергій Проскурня ще в грудні сам знімав на Айфон те, як 20-річний хлопець, вірменин з Дніпропетровська Сергій Нігоян начитує вірш Шевченка. Про це Сергій Проскурня розповів у коментарі «Прочерку».


– Проект «Наш Шевченко» у більшості випадків спонтанний. Люди самі в різних умовах зголошуються прочитати вірша. Коли я був на Майдані, мені здалося цікавим, що люди знаходяться під вірменським прапором. Цей хлопець був охоронцем одного з проходів. Мав яскраву зовнішність. Очевидно, він не схожий на українця. Я запитав, чи він знає поезію Шевченка. Виявилося, що він з Дніпропетровська і прекрасно говорить українською мовою. Мріє стати артистом. Після того як ми записали сюжет, я подзвонив Володимиру Петренку, режисеру, керівнику театру «Віруємо», що в Дніпропетровську. Володя сказав, що Сергій може підійти до нього в Дніпропетровську. У Сергія були всі шанси вступати в театральний коледж, – розповів режисер Сергій Проскурня.

– Я його ще кілька разів потім зустрічав. І в метро бачив. Він сидів там з дівчиною і розмовляв. Я його запитав, чи він не забув про свою акторську мрію. Він сказав, що ні. Мовляв закінчиться це все і поїде додому реалізовувати свою мрію, – сумно сказав Сергій Проскурня.

Нагадаємо, Сергія Нігояна застрелили сьогодні на вулиці Грушевського в Києві. Він був охоронцем Євромайдану.


реклама

Коментарі  

 
0 #21 УКРАЇНЕЦЬ 22.01.2014 20:11
І ВІД "КОВПАКА", І ВІД "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО" ЧОГОСЬ ІНШОГО
ЧЕКАТИ НЕ ВАРТО. ПАТРІОТИ МОСКОВСЬКО-ІЗРАЇЛЬСКОЇ УКРАЇНИ, ЧИ НЕ ТАК?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 МИКОЛА 22.01.2014 19:50
СІМА, А ЩО ТАМ ТВОЇ "ЄДИНОКРОВНІ" З ПАЛЕСТИНЦЯМИ "ДЄЛАЮТ"?
МОЖЕ, ВОНИ З НИМИ ХОРОВОДИ ДРУЖБИ ВИТАНЦЬОВУЮТЬ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Хмельницкий 22.01.2014 18:31
...................сделано это было с одной целью ; 1.Заставить сша принять меры против Украины и законного правительства. :o А то что это не случайное убийство,говоря т количества пуль выпущенные в Сергея,(беркут или спецназ,так не работают) ;-) И жертва эта подбиралась тщательно с учетом всех связующих антирусского Таможенного Союза. :-*А парня жаль,знал бы он что его убили и подставили те за кого он стоял и боролся ! (( Пусть земля будет тебе пухом Сергей. И пусть твоя жертва во имя Украины,принесе т мир и очистит нашу страну от ненасытных пар*зитов и нац*стов .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Ковпак 22.01.2014 17:13
цитата: "Эксперты подозревают, что оппозиционеры сами убили активиста Нигояна".

ссылка: http://obozrevatel.com/politics/78930-ekspertyi-podozrevayut-chto-oppozitsioneryi-sami-ubili-aktivista-nigoyana.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Дід Трохим 22.01.2014 15:50
І вірмени бувають справжніми українцями. Земля пухом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Ковпак 22.01.2014 15:40
увімкни свій мозок, ваххабіт. де знайшли труп? у бібліотеці. як він туди потрапив? принесли з Будинку профспілок. як потрапив туди? слідчі і це знайдуть ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Сима 22.01.2014 15:21
Цитую СпреведливиЙ:
П.З.Ц. Слів немає. Не важливо, хто ти за національністю - важливо хто ти в душі

Ох и наивный ты. Ты пойди это "Свободе" расскажи, что они с тобой сделают.

Мойша, не ходите на Подол, там евреев бьют.
Сима, так я по паспорту русский!
Мойша, там бьют не паспорту, там бьют по физиономии
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 не ваххабіт 22.01.2014 15:06
Цитую Ковпак:
а що цей "артист" нещодавно робив у військо-спортивному таборі? :-* (фото того самого Нігояна у камуфляжі з автоматом Калашникова можна легко знайти в інтернеті)

З"явились Яниниково-Медведчуковсько -Путінські тролі. А як же інакше, життя людини для них нічого, вони мають ліцензії на вбивство. Береза цьому доказ. Хлопчина сфотографований явно на території військової частини на фоні локаторів, швидше за все, під час проходження служби в арміїї. Якщо б мене почали б тролити - то з легкістю знайшли б десятки фото не тільки з автоматом, кулеметом чи гранатометом, а і на БМП та БТР. І на яке ж джерело посилається ця п....дна троляка під ніком Ковпак, що сидить в офісі КПУ відробляючи свої копійки на смерті людини? на фром.україна та блог іуди українського народу Анатолія Шарія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Максим Залiзняк 22.01.2014 14:41
iудейсько-аппазицiйна б*нда його ж i завалила, невже не зрозумiло? Люди вiдкрийте очi iде захват Вiтчизни ж*до-массонами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Н2о 22.01.2014 14:28
жоден з так званих "лідерів" даже подряпини не має,тільки й кричать зі сцени,а самі гріються в теплих наметах,та попивають коньячок!!! а молоді люди,як барани,лізуть на "танки з ножами"!! за що гинуть? щоб замість Яничара прийшов Кличко? воно того варте???????????