реклама Делікат

Представники Черкащини у ВРУ опинилися поряд на погоджувальній раді у парламенті. Фотографіями поділилася нардеп Ірина Геращенко у «Фейсбуці».

«Піднімаємо питання екології і євроінтеграції - актуально і для рідних Черкас, і для всієї України. Зокрема, звернулася до керівництва ВР з пропозицією надіслати офіційного листа на Уряд з вимогою терміново створити відповідну урядову структури задля експертизи законодавства на предмет відповідності до європейського і центр перекладів (європейських директив і українських законів). Втомилася це повторювати і не розумію, чому уряд і досі, через рік після ратифікації Угоди про асоціацію, не врегулював ці очевидні речі. Тим часом у нас немає жодної офіційної структури, яка б займалася питаннями експертизи і адаптації законодавства до європейських норм», – зауважила Ірина Геращенко.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Людина 15.12.2015 17:01
Створіть кожній структурі по структурі і щоб "піднімали" всім нардепам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 житель Черкащини 07.12.2015 18:03
Як би ця пані не "тулилася" до черкащан, але нічого корисного для нас вона не зробила, як і для ВСІЄЇ України. Тому такими новинами вона намагається нагадати про "себя любимую". Згадки про неї тільки знижують рейтинг "Прочерку" і викликають ще більшу відразу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Пианист 07.12.2015 15:40
Запрацювалася, давно вже не видно ее у Каменскому районе. Не чуть фортепианных концертов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Посіпаки регіоналів 07.12.2015 15:37
Після того, як Геращенко проголосувала за особливий статус Донбасу та амністію терористів, для мене вона як політик померла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Таксидерміст 07.12.2015 15:10
Особий підвид депутатів - черкаські твердо лобі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 О.ЧУПРИНА 07.12.2015 14:48
Шановні панове депутати!Бачу,щ о ви дуже відірвані від реального життя.Вам потрібна ще одна державна структура,яка б займалася проблемою наближення законодавства України до Європейського?Якби ви цим займалися як професіонали,то знали б про існування спеціального офісу який цим опікується. Проблема полягає в ганебно паршивій роботі Кабміну та підконтрольних йому центральних органів державної влади.Щодо іммплементації екологічних директив,то всі проблеми були широко обговорені в жовтні ц.р. на IV-му Міжнародному форумі сталого розвитку "Green Mind".Кабмін у нинішньому складі з цим не справиться.Потрібно піднімати проблему на рівень РНБО та Президента України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 Черкащанин 07.12.2015 14:43
Цитую Про що вже пишете?!:
Не ганьбіться такого рівня "новинами"!

+100! Там ще на "Фейсбуці" Томенко написав, що піймав щуку - навіть фото є. Чому ж ця "подія" не висвітлена на "Прочерку"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Про що вже пишете?! 07.12.2015 14:23
Не ганьбіться такого рівня "новинами"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Москаль Чарівник 07.12.2015 14:12
Странне діло, вона мені нічого поганого не зробила, ну мало чия фізія так бісить, як цієї .....