реклама Делікат

«Поки всі готуються до неділі, ми працюємо на вулиці Героїв Дніпра. Цьогоріч вона буде остаточно відремонтована», – написав у «Фейсбуці» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

54730780_2145303938921876_5272061648486531072_n

Нагадаємо, в цю неділю в Україні відбудуться вибори Президента України.

55708896_2145303985588538_7242927354987675648_n

55857670_2145303965588540_6603885763790635008_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 СЕЛЯНИН 31.03.2019 19:46
Цитую Ірина:
Це називається піаритися! Цікаво,що було б, коли лікарі виставляли фото кожноі своєі операціі,а вчителі - уроку?

І цим вчителям та лікарям платили, як і цьому пану - по 70 тисяч за фотосесії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Гроші 30.03.2019 22:56
Добре, що таки знову згадали про Героїв Дніпра. Але з такими темпами робіт не впоратися і до кінця року. Так, освітлення зробили яскраве, але тільки на пів квартала! Далі - темнота. На недороблених тротуарах у темряві можна вбитися. Спочатку зробіть, а потім хваліться :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Араб 30.03.2019 17:02
Асфальтує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 vv 29.03.2019 22:00
ТОЛІК, ТИ ВЖЕ ЗАДОВБАВ СВОЕЮ ПЛИТКОЮ, ЧУЕШ? Ми знаємо щи ти відкати з плитки маєш, але совість май!
Навіщо ти з вул. Пастерівської асфальт зняв і так залишив, чому твої дорогі площі з плиткою вже розвалюються?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Марк 29.03.2019 21:57
Коли в центрі дороги поробите, паразити ! Від Лазарєва до Небесноі сотні ями по коліна, позорище !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Ірина 29.03.2019 21:40
Це називається піаритися! Цікаво,що було б, коли лікарі виставляли фото кожноі своєі операціі,а вчителі - уроку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Трофим 29.03.2019 21:38
Дядя Петя где посадки, что за странные порядки,
Чем наглее нынче вор, тем жирнее прокурор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Покупець житла 29.03.2019 21:23
Цитую Артур:
Але це тобі не допоможе, це твої останні конвульсії....

Це за рахунок міста і податків жителів міста створюють привабливу інфраструктуру приватним хозяям, які будують незаконно житло у прибережній смузі. А це допомогає вигідніше продати квадратні метри, які натаксувала мама у Лисянці. Прийде час за це
не сажати будуть а .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Пришийкобиліхвіст. 29.03.2019 20:29
як то працює? Вроді він же тиждень у відпустці. Місто нарешті вільно дихає при його відсутності. Але не тут то було. Лізе всюди, як таракан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Lok 29.03.2019 19:46
А відпустка вже скінчилась?? Чи то була відпустка тільки щоб вето на свою премію не накласти???