реклама Делікат

Цивільний Корпус «Азов» Черкаси знову організовує мобільні групи із прибирання наслідків снігопаду. Про це йдеться на їх сторінці у соціальній мережі.


«Нам на допомогу потрібні люди, які долучаться до розчищення снігу та водії позашляховиків.З собою беріть лопати!», - пишуть активісти.

Збір бажаючих долучитись до акції сьогодні, 19 січня, об 11.00 біля будівлі Міськвиконкому. Телефон мобільної групи - 063 860 85 93.

Нагадаємо, активісти Цивільного Корпусу «Азов» долучались до прибирання міста від снігу після минулого снігопаду на початку січня нинішнього року.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #18 справедливий 20.01.2016 17:01
Візьміте з соббою дружину мера, а то вона сидить дома і скиглить, що їй не дають сніг відкидати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Толя 20.01.2016 12:30
Заметил интересную зависимость: чем круче забор вокруг земельного участка и чем круче иномарка у ворот, тем выше вероятность, что снег на прилегающем к крутому забору тротуаре почищен не будет .Чистят до блеска двор, чистят выезд на презжую часть. Не больше. А рядом - пенсионерка из последних сил расчищает тротуар, чтобы людям проход был... Как Вы думаете, кто из них потом матерится в соцсетях на нерасчищенные тротуары? Вот вышел вчера в магазин вечером. Несмотря на снегопад, у магазина тротуар был почищен.
Я такой зависимости не заметил. Т.к. сосед у которого хороший забор своей машинкой для чистки снега прочистил квартал возле себя. Люди есть разные.
Вопрос в другом - может надо ввести еще и дополнительную плату за разрешение почистить снег, а из этих денег формировать премию меру и его друзьям.
P.S. Вашу уверенность в том что у нас очень чистые дороги(чз две недели после снегопада) я заметил...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 бульба 19.01.2016 20:11
Цитую Язон:
Цитую Семен:
Цитую Язон:
Цитую иван:
.Лучше бандитскую власть гнать народ зовите тогда придут

Бандитскую власть прогнали.

Да где же прогнали? Везде те же рожи, лица.

МЫ их прогнали. ВЫ - опять выбрали. КТО вам доктор?

Не ми а Ви. Питання хто ще винен, чи ті запроданці що зараз керують чи ті що їх до влади привели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 бульба 19.01.2016 20:05
Що значить організовує. То їх рівень інтелекту. За лопати і відпрацьовувати .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Dirty Harry 19.01.2016 17:02
Осадків випало дуже багато і якщо ти 10 хвилин тому назад відкидав сніг не важливо чи з проїзної частини чи порогу домівки або розкидав шлях до калітки то сніг все знову закидає. Та й ще техніка підводить, наша техніка в такі морози має здатність замерзати та ламатися прям на ходу. Влада теж винувата що як завжди зима настає в той період в який її не чекають, ну от так заведено у нас що зима приходить не замітно но побачити її можна було здалеку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Язон 19.01.2016 16:55
Цитую Семен:
Цитую Язон:
Цитую иван:
.Лучше бандитскую власть гнать народ зовите тогда придут

Бандитскую власть прогнали.

Да где же прогнали? Везде те же рожи, лица.

МЫ их прогнали. ВЫ - опять выбрали. КТО вам доктор?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Язон 19.01.2016 16:53
Цитую Толя:
У нас в городе чистят снег уже и так все кто может передвигаться. В каждой легковушке лопата лежит. Зачем нам мер и остальные если мы все делаем сами. Как в известном анекдоте - "А деньги кому платить?"

Заметил интересную зависимость: чем круче забор вокруг земельного участка и чем круче иномарка у ворот, тем выше вероятность, что снег на прилегающем к крутому забору тротуаре почищен не будет .Чистят до блеска двор, чистят выезд на презжую часть. Не больше. А рядом - пенсионерка из последних сил расчищает тротуар, чтобы людям проход был... Как Вы думаете, кто из них потом матерится в соцсетях на нерасчищенные тротуары? Вот вышел вчера в магазин вечером. Несмотря на снегопад, у магазина тротуар был почищен. А вот мимо рядом расположенного отделения Приватбанка - едва прошёл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Семен 19.01.2016 15:51
Цитую Язон:
Цитую иван:
.Лучше бандитскую власть гнать народ зовите тогда придут

Бандитскую власть прогнали.

Да где же прогнали? Везде те же рожи, лица.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 dz 19.01.2016 14:40
да, у них там для власників домоволодінь, магазинів, кафе до 7 ранку неприбраний сніг коштує 400 євро.
В Черкасах все безкоштовно. Тому сніг сам розтане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Грустний 19.01.2016 13:33
Цитую Язон:
Цитую монтер:
а де ж студенти,старшо класники,безроб ітні,ініціатори встановлення заборчиків ...

И что тебе ДОЛЖНЫ студенты со страшекласникам и, харя совковая?

Не грусти "дрюг".Когда то на твоей улице имени Г.Васюри перевернется американский
грузовик,полный пряников,и тогда улыбнется тебе щастье(в ввиде потери памяти о советах,русских ,рашах и тд).