реклама Делікат

 Народний депутат Павло Костенко відмовляється йти за списком опозиції і висуватиметься за округом по Черкащині. Про це інформує сайт «Polemika».


Прес-служба народного депутата України від БЮТ Павла Костенка поширила заяву про відмову останнього кандидуватися по списку об’єднаної опозиції (123 місце) і бажання нинішнього глави Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму балотуватися по 200-му виборчому округу Черкаської області з центром у місті Умань, інформує сайт.

Таким чином, Павло Костенко фактично повторив демарш деяких колег, що не погодившись з непрохідним місцем в списку об’єднаної опозиції, вийшовши із партії і фракції БЮТ.

Слід сказати, що Павло Костенко обирався депутатом облради, очолював аграрну комісію, з 2006 року – народний депутат України, керував черкаським обласним виборчим штабом БЮТ.

Цікаво, що цього ж дня зареєструвався кандидатом по 200-му округу і помічник П.І Костенка Олександр Румик – депутат облради. Олександр брав участь у виборах мера м. Умань, поступившись багаторічному міському голові Юрію Бодрову лише 3,5 відсотка, що стало своєрідною сенсацією місцевих виборів.

Як пише автор матеріалу, відомий журналіст Володимир Кулеба, інтрига в тому, що обоє колишніх бютівців хочуть дати справжній бій кандидату від влади – за іронією долі також колишньому бютівцю – Антону Яценку, чиї «подвиги» на ниві тендерних схем зажили вельми сумної слави.

Цікавий поворот сюжету: троє колишніх однопартійців зійдуться в політичному герці, щоб вибороти місце під сонцем нинішньої влади. Щоправда, як наголошують експерти, Олександр Румик може бути і суто технічним кандидатом, агітуючи за свого товариша Павла Костенка. Йому під силу й одному випередити А. Яценка (рейтинг Румика нині найвищий у 200-му окрузі).

На наше прохання прокоментувати ситуацію, Олександр Румик відбувся багатозначним: «Хай нас розсудять люди», підтвердивши фактично чутки про те, що напередодні вони не знайшли з Костенком спільної мови і розійшлися в деяких принципових питаннях.

Що стосується Антона Яценка, то він ще не прибув до Умані, бо, начебто, не одержав благословення Банкової. Словом, інтрига тільки-тільки закручується…

реклама

Коментарі  

 
+2 #30 Голодающий 09.08.2012 12:36
Костенко,видно, не устраивает 52-е место в списке самых богатых людей Украины,хочет быть первым.Вот только позволит ли папик?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Ксения 08.08.2012 10:21
Цитую Рефері:
Цитую Костя:
Завжди читав Прочерк з захопленням,бо знав,що тут правдиві дані.Але ця стаття підкачала.Ви визначтесь:Руми к тех.кандидат чи все-таки найвідоміший в окрузі?.

Та ти шо! Про Губського і Отрєшка - все правда було, а про Румика - ні? :-*

Да, он изветен в округе, сын ему бесплатную рекламу сделал, на всю страну :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Ксения 08.08.2012 10:19
Цитую Александр:
Еще раз убеждаюсь,яблок о от яблони...Александр Румик(старший)-........,в свое время своими поступками наводил страх и ужас на уманчан.Александр Румик -тушка,предатель ,ПРовластная шестерка.Румик младший(сын Александра)прос лавился на весь город благодаря своему участвию в и.............
На что претендует человек стакой биографией?

И такие идут во влать! :-x позор! на этом округе, кроме как за Вадима Ващенка голосовать не за кого! Яценко позорит на людях Костенко, а на самом деле друзья :-x . Так что люди, которые отдадут свои голоса за них - просто могут не идти на выборы, или сразу их продать. На 200-м вииграть может только Вадим Ващенок! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Катерина 08.08.2012 09:42
Головний біль України- виборці-самовисуванці і за(проти)всіхи, які вибрали два Зла керувати країною, і які ведуть тепер країну до знищення..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Александр 07.08.2012 10:49
Еще раз убеждаюсь,яблок о от яблони...Александр Румик(старший)-........,в свое время своими поступками наводил страх и ужас на уманчан.Александр Румик -тушка,предатель ,ПРовластная шестерка.Румик младший(сын Александра)прос лавился на весь город благодаря своему участвию в и.............
На что претендует человек стакой биографией?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #25 Рефері 07.08.2012 10:47
Цитую Костя:
Завжди читав Прочерк з захопленням,бо знав,що тут правдиві дані.Але ця стаття підкачала.Ви визначтесь:Руми к тех.кандидат чи все-таки найвідоміший в окрузі?.

Та ти шо! Про Губського і Отрєшка - все правда було, а про Румика - ні? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Лилия 07.08.2012 09:55
Рыги пропихают своих тушек и верят что люди поведутся?Особенно на "святую тройцу" Румика,Костенко и Яценка?Наивные.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Костя 07.08.2012 09:42
Завжди читав Прочерк з захопленням,бо знав,що тут правдиві дані.Але ця стаття підкачала.Ви визначтесь:Руми к тех.кандидат чи все-таки найвідоміший в окрузі?А заодно і мені,корінному уманчанину, розкажіть хто він такий.Бо якщо вірити статті,в нього найвищий рейтинг,отже я мав його ім*я хоч раз та чути,але чомусь такого не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Катерина 07.08.2012 09:08
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Цитую снова я:
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Правильно поступает Павел Костенко.Надо идти самостоятельно. хватит пачкать себя пребывая в компании сектанта Турчинова,непос ледовательного Яценюка и всей надоевшей людям БЮТовской компании называющей себя обЪединенной оппозицией.

А вы,батюшка,шутн ик.Какимто странным образом,Костенк о перехотел "пачкатся" только когда увидел што не пройдет по списках.Интересное прозрение перед выборами.

К счастью Павла Костенко он вовремя понял,что с этой безликай своре ему не попути.Исправляет ошибки прошлых лет. Слава таким людям.

Та зрозумійте ви,зраду не пробачають.І виправдовувати Костенко нема сенсу,скільки Жигуль не апгрейдь,Мерсед есом він не стане. Зрадив раз-зрадить і вдруге.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Тореро 06.08.2012 20:56
Для Партії Регіонів єдиний шанс набрати хоч якийсь процент голосів- це підкуп та "технічні" кандидати.Обхожувати електорат вони почали ще з весни.А тепер настала черга "технарів".Яценко,Костенко ,Кучер,Румик...скільки ще їх буде?