реклама Делікат

ЦВК зареєструвала черкаських мажоритарників від опозиції. Подаємо текст документа.

ПЕРЕЛІК кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Черкаської області:

Одномандатний виборчий округ № 194 Булатецький Микола Іванович, приватний підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

В. о. № 195 Гресь Володимир Анатолійович, помічник-консультант народного депутата України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

В. о. № 196 Сінгаєвський Олександр Миколайович, голова наглядової ради, АТ «Банк Велес», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

В. о. № 197 Даценко Леонід Миколайович, помічник-консультант народного депутата України, безпартійний, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

В. о. № 199 Бондаренко Анатолій Васильович, приватний підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

В. о. № 200 Поляков Максим Анатолійович, експерт, Громадська організація «ФРОНТ ЗМІН», безпартійний, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Ксюшка 10.08.2012 13:13
Так, Василь, "В ПРиБЮТі нічого не помінялось"! Стабільність - це гарна риса! Всі "криси" покинули корабель в нелегкі часи, залишились тільки надійні віддані люди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Василь 10.08.2012 10:17
В ПРиБЮТі нічого не помінялось - традиційно виставляють банкірів і бариг. Ну немає хіба що, ПаРдон, "міцних господарників"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 валерій 10.08.2012 06:36
Цитую Владислав Петрович:
Зараз настав час темряви . Хоча найтемніше буває тільки перед світанком. Янукович себе загнав в глухий кут. В опозиції зараз в руках є всі козирі і прекрасні шанси покласти кінець знущанню над народом Партією Регіонів.

Нажаль опозиція загналася теж... Це глухий кут для країни. Як на мене, прохідним міг би бути лише один з мажоритарників - Булатецький. Інші - статисти. Але всім треба б було працювати. Бондаренко, Гресь.... Про Смілу та Канів краще взагалі нічого не казати... Навіщо? Сінгаєвський міг би провінансувати хоча б іншого прохідного кандидата, якщо сам не здатен проти Бобова йти. А так сдаса округів і не більше :-\
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Васько 09.08.2012 23:59
Сінгаєвський-мудрий керівник.Він приведе команду до перемоги, а людей-до гарного життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Vesna 09.08.2012 17:34
Цитую Гвоздик:
Все таки Колян протянув цього ......я Греся, не зря він з ним .... по вихідних ..............


Гвоздик, а ты часом не младший брат Гвоздя-МЧСника главного ПРиста области? Больно уж замашки схожи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Егор 09.08.2012 17:04
ПР-это самолёт,который взлетел и не знает куда сесть,а мы (народ) пассажиры в этом самолёте-один рулит,а всем тошнит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Владислав Петрович 09.08.2012 16:54
Зараз настав час темряви . Хоча найтемніше буває тільки перед світанком. Янукович себе загнав в глухий кут. В опозиції зараз в руках є всі козирі і прекрасні шанси покласти кінець знущанню над народом Партією Регіонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Гвоздик 09.08.2012 15:13
Все таки Колян протянув цього ......я Греся, не зря він з ним .... по вихідних ..............