реклама Делікат

Олександра Скічка офіційно зареєстровано кандидатом у депутати Верховної ради України від партії «Слуга Народу» по 197 округу (Канів, Золотоноша та частина Черкас).

AC1A6304-e1491579570292

Кандидат народився і виріс у Черкасах, володіє успішним телевиробництвом, здобув освіту економіста-міжнародника, досконало володіє англійською мовою, часто відвідує економічні та інвестиційні форуми.

Широкому загалу Скічко відомий як ведучий Євробачення-2017. Також у поле зору преси потрапила низка культурних та благодійних ініціатив кандидата.

Зокрема віртуальний аудіо-гід Національного музею художнього мистецтва веде екскурсію саме голосом Скічка. Також кандидат регулярно співпрацює із благодійним фондом «Таблеточки» і є співзасновником фонду «Обираємо майбутнє разом».

На користь кандидата грає чиста репутація: ніколи не був депутатом, жодних посад не займав, в схемах участі не брав, успіху добився самостійно.

Після перемоги на виборах Скічко планує стати членом комітету Верховної ради з питань промислової політики та підприємництва.

Олександр прагне зосередитися на створенні нових робочих місць у регіоні, шляхом залучення інвестицій та викорінення корупційної складової. У своїй програмі  «Нова перспектива Черкащини» Скічко презентує конкретні кроки та механізми реалізації планів своєї команди.

Нагадаємо, згідно з результатами останніх соціологічних досліджень, партію «Слуга Народу» Володимира Зеленського готові підтримати 47% виборців.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 За***дуєв 30.06.2019 20:10
КРАЩЕ ХАЙ САШКО СКІЧКО ЙДЕ ВІД КОМАНДИ ЗЕ НІЖ ОЛЕГ АРСЕНЮК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Молодь 29.06.2019 18:33
Завидувать нехарашо! Саша буде обраний! Талановитий і розумний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Ирина 28.06.2019 20:31
Цитую Громада:
Цiкаво, чиiх це ботiв так нервуэ висунення Скiчка. Невже Голуба? Досить, Ви вже все для народу зробили, тепер на полiтичну пенсiю

Я не знаю, кто такой Голуб, я живу не в Черкассах, но знаю, кто такой Скичко. Это мальчик-альфонс, до того, как он нашёл Юрусову, он прыгал из одной богатенькой постели в другую, но эта его слабость к обеспеченным женщинам не важна для депутатства, хотя и показывает его моральную сторону. Меня больше интересует, что Оно может сделать в Верх.Раде. На ум приходит только одно - лоббирование чьих-то интересов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 Народ 28.06.2019 08:53
Скiчко популярным став завдячуючи своэму таланту та харизмi. А Голуб - завдячуючи тестю Соболеву з БЮТ. У Раду треба нових полiтикiв. До старших, довiри вже не маэ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Громада 27.06.2019 22:41
Цiкаво, чиiх це ботiв так нервуэ висунення Скiчка. Невже Голуба? Досить, Ви вже все для народу зробили, тепер на полiтичну пенсiю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Артем 27.06.2019 16:35
С таким "послужным списком" нех.р делать в Верховной Раде, разве что кривляться в телевизоре. Одним словом - ******! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Ирина 27.06.2019 14:48
А мальчик не дурак! Хочет ещё больше бабла!
"Після перемоги на виборах Скічко планує стати членом комітету Верховної ради з питань промислової політики та підприємництва."
Правда, не понятно, как он там будет понимать тонкости законодательств а.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Он 27.06.2019 14:03
приспособленец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Служивий 27.06.2019 07:50
Думаю громада пiдтримаэ Скiчка. Вже набридли цi пристосуванцi влади голуби, русалiни та iншi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Солідно 26.06.2019 21:53
Ти диви, як співпало - від таких двох надійних, перевірених і з давньою історією організацій йде - і від партії "Слуга народу", і від Благодійного фонду "Таблеточки".