реклама Делікат

У Президента подумують про ще одні дострокові вибори. Про це заявив парламентський представник Володимира Зеленського Руслан Стефанчук в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV увечері 15 липня, пише «Українська правда» з посиланням на Ліга.net.

e3eeb29-stefanchuk

За його словами, поки немає консенсусу про те, коли найкраще їх проводити – і чи проводити достроково взагалі.

"Буде це здійснено наступної осені чи це може бути здійснено ще й до цього – ми розглядаємо різні варіанти, як найбільш ефективно перезавантажити всю систему, що стосується відносин влада/людина... – сказав Руслан Стефанчук. – Якщо ти кинеш свіжий огірок у бочку з прокислими огірками, він стане кислим огірком".

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Арап 16.07.2019 13:26
Опа! Наші тільки розікрались!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Люби боже правду 16.07.2019 13:04
Руся ото хоч би не втірав.
Перезавантажити він може хіба своє тєло із статусу безвлади у відносини "влада я / народ ви".

І вся ця безконечна політична кампанія тільки для того, щоб поки є зеленка у головах недоумків, - побільше протягнути на місцях від Слюни народу маріонеток і встановити контроль над типу децентралізован ими ресурсами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Не рояліст 16.07.2019 12:35
Народна мудрість каже: не все, що зелене - то огірок)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Кулінар 16.07.2019 12:28
Добре, що хоч зізнався. Є ще і зворотній ефект - один кислий огірок здатний зіпсувати усю бочку. Мендель і Богдан стали першими такими кислими огірками. Потім їх накидали ще більше :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 тепер все по приколу 16.07.2019 11:39
АНЕКДОТ: Стоять три жінки у черзі за огірками. Перша каже: "Мені по-довше!" Друга: "Мені по пупирістіше і по товстіше!" Третя: "А мені все одно, мені для салату!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 тому таке і маємо 16.07.2019 11:33
бо вибори в Україні -то великий бізнес для політичних і перестановка ліжок в борделі