реклама Делікат

На сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за бюджет міста на наступний рік. Загальна сума складає 4 мільярди 700 мільйонів гривень.

На підтримку військових виділили понад 400 мільйонів гривень, а не 500 як пропонували окремі депутати, пише Про все

"Понад 400 мільйонів спрямують на програму підтримки Збройних сил, - розповіла журналістам директорка департаменту фінансової політики ЧМР Тетяна Харенко. - І понад 500 на бюджет розвитку, на погашення зобов'язань поточного року. Найбільші видатки, 2 мільярди, отримає департамент освіти".

Закладення 500 мільйонів гривень на ЗСУ Харенко назвала політичним рішенням. Водночас, каже посадовиця, програма може змінюватися і можливі додаткові надходження для підтримки військових.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко не голосував за жодне бюджетне рішення і пояснив це тим, що не знає, де брати гроші на все, що передбачено у бюджеті.

реклама

Коментарі  

 
+6 #17 Уважний 23.12.2023 10:11
Цитую Рожеві окуляри:
Цитую Жорж:
Ребята, зніміть рожеві окуляри. Перемогла охлократія в особі "громадськості" - черговий варіант шаріковщини.Ви ще з ними будете мати сюрпризи :eek:

Дійсно, Шмиголь готує нову команду на вибори. Навіть казарян приєднався!

Нареку в уряді Шмиголя обіцяно посаду прем'єр-міністра. Вечір перестає бути томним...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Ікасрюля 23.12.2023 08:38
Цитую Громада:
Як організував бюджетний процес, таке і отримав

Нема коли займатись вашим бюджетом. Отримав 40 мільйонів наслєдства - пристраюю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Інтернаціонал 23.12.2023 08:37
Ми наш, ми новий мир построим. Кто бил ничем, тотальне станет всем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Думай те 23.12.2023 08:22
Цитую Жорж:
Ребята, зніміть рожеві окуляри. Перемогла охлократія в особі "громадськості" - черговий варіант шаріковщини.Ви ще з ними будете мати сюрпризи :eek:

Ви думаєте швондери краще залізняки??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Рожеві окуляри 23.12.2023 08:19
Цитую Жорж:
Ребята, зніміть рожеві окуляри. Перемогла охлократія в особі "громадськості" - черговий варіант шаріковщини.Ви ще з ними будете мати сюрпризи :eek:

Дійсно, Шмиголь готує нову команду на вибори. Навіть казарян приєднався!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Бачили 23.12.2023 07:02
Цитую Квадрокоптер:
Де логіка? Вчора Бондаренко ініціював відкликання Майбороди за "неголосування за бюджет і підтримку Збройних сил" :sad: А сьгодні сам не голосує

очі,що вибирали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 З бугра 22.12.2023 22:58
Отже 2 міл'ярди-коту під хвіст. Освітянство як і робота синоптика, не має чітких гормативів якості, а відтак ні про які гарантії ефективності інвестування не має мови. Саме тому цей кАнал дерибану обрано як найменш ризикований.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Педагоги 22.12.2023 19:16
Освіта понад усе! Але куди підуть ті 2 мільярди? На підвищення якості освіти чи на зарплати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 Матрос Железняк 22.12.2023 19:08
Сьогодні провів репетицію "котоЕрие тут временние -слазь!! Кончилось ваше время!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Жорж 22.12.2023 18:32
Ребята, зніміть рожеві окуляри. Перемогла охлократія в особі "громадськості" - черговий варіант шаріковщини.Ви ще з ними будете мати сюрпризи :eek: