реклама Делікат

4 жовтня 2024 року в Інтернет-мережі було поширене відео конфлікту військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки Черкащини з цивільною громадянкою.

461984996_940729191434741_7221860509744444404_n

Подія відбулась в центрі міста Сміла біля однієї з кав’ярень.

Громадянка спекулювала тим, що нібито начальник Черкаського районного територіального центру комплектування не на робочому місці.

Насправді на відео був офіцер вищезгаданого підрозділу. Військовослужбовець не перебував при виконанні службових обов’язків, оскільки наразі знаходиться на лікуванні з 30 вересня поточного року.

Про це інформують в Черкаському обласному ТЦК

У соціальних мережах з’явилося відео, на якому зафіксовано конфлікт працівника Смілянського територіального центру комплектування та блогерки зі Сміли. Поліцейські відреагували на подію та наразі заявили, що розпочали перевірку. Повні обставини встановлюються...

На кадрах в соцмережах видно, як чоловік у формі вибиває з рук жінки телефон. Все це відбулося в прямому ефірі. Жінка питала, чому представник ТЦК в робочий час сидить в кав’ярні.

реклама

Коментарі  

 
-2 #15 jack 08.10.2024 13:22
Цитую Гаврило Хведорович:
Ти повинен не до людей у військовій формі чіплятися з дурними питання, а собі поставити питання - що саме зробив для України за своє життя


Замплітом колись був, стара комуняка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Гаврило Хведорович 08.10.2024 05:36
Цитую jack:
Цитую Перехожий:
Попити кави у кафе це злочин? Випив кави за 5 хвилин та й пішов далі. Може в нього тиск низький!

Піти в кафе в робочий час - не злочин, а порушення трудової дисципліни. Якщо так вчинить робітник - роботодавець має право його оштрафувати чи звільнити. Роботодавець отого ТЦКшника - народ України, і кожен, хто платить податки, має право його спитапти, якого біса він в робочий час по кафешках вештається.
А ти звик начальникам ... лизати?

Ти повинен не до людей у військовій формі чіплятися з дурними питання, а собі поставити питання - що саме зробив для України за своє життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 СОЛДАТ 07.10.2024 16:56
Цитую jack:
Цитую Перехожий:
Попити кави у кафе це злочин? Випив кави за 5 хвилин та й пішов далі. Може в нього тиск низький!

Піти в кафе в робочий час - не злочин, а порушення трудової дисципліни. Якщо так вчинить робітник - роботодавець має право його оштрафувати чи звільнити.

"jack"- скажи чесно ти хоть раз в житті одягав військову форму? Яке, бл&дь, порушення трудової дисципліни? Яке "звільнити"?Що ти взагалі мелеш? Керівницю Хмельницької МСЕК(депутат від "слуг") затримали з 6 міліонами доларів під матрасом.Гроші отримані за те що відмазувала від армії тих, кому оці ТЦКашники повістки вручають всіма правдами і неправдами.Роботодавець того ТЦКашника - Міноборони, якби справжнім роботодавцем був народ України, то частину цього народу не доводилося б виловлювати щоб призвати на службу в військовий час.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 СОЛДАТ 07.10.2024 16:44
Хотілося б спитати у громадянки яка вважає себе за круту блогерку-шановна! а де ви були коли у Смілі дерева вирубували цілими аллеями, чи коли смілянські наркобариги військового били серед білого дня? Якась взагалі дивна ситуація з цим ТЦКашником. Я розумію що смілянські виборці зеленої плісняви не в захваті від того що у їхніх діток залишилось два варіанти- або іти воювати або потонути в Тисі.Але при любому розкладі повага до людини в військовій формі ПОВИННА БУТИ!!!Тому що саме військові дають можливість дешевим блогерам робити їхні дешеві скандали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Перехожий 06.10.2024 22:15
Цитую jack:
Цитую Перехожий:
Попити кави у кафе це злочин? Випив кави за 5 хвилин та й пішов далі. Може в нього тиск низький!

Піти в кафе в робочий час - не злочин, а порушення трудової дисципліни. Якщо так вчинить робітник - роботодавець має право його оштрафувати чи звільнити. Роботодавець отого ТЦКшника - народ України, і кожен, хто платить податки, має право його спитапти, якого біса він в робочий час по кафешках вештається.
А ти звик начальникам ... лизати?

Поясню нащадку китайського автопрому, що я не є підлеглим смілянського ТЦК. Але і не підтримую всіляких блохерок, які вилазять на груди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 jack 06.10.2024 21:11
Цитую Перехожий:
Попити кави у кафе це злочин? Випив кави за 5 хвилин та й пішов далі. Може в нього тиск низький!

Піти в кафе в робочий час - не злочин, а порушення трудової дисципліни. Якщо так вчинить робітник - роботодавець має право його оштрафувати чи звільнити. Роботодавець отого ТЦКшника - народ України, і кожен, хто платить податки, має право його спитапти, якого біса він в робочий час по кафешках вештається.
А ти звик начальникам ... лизати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Перехожий 06.10.2024 19:56
Цитую jack:
Цитую Ірина:
Поперше військовий не на допиті, він не повинен відповідати не знайоиій надокучливій жінці

Громадянка платить податки, з яких отримують зряплату череваті херої тилу з ТЦК. І має право спитати про причини порушення трудової дисципліни у слуги народу в погонах. Відповідати він - за законом, не був зобов'язаний. А от хамська поведінка та застосуванні фізичної сили до жінки - таки справді ЙОГО зганьбили. І всю контору смілянських ТЦКшщників разом з ним. Якщо вони ТАК поводяться під камеру - що вони витворяють, і як з людьми спілкуються, коли думають, що їх ніхто не бачить?! Чи опричникам Зеленського закони України не писані?

Але то не точно. Так звані блохери не дуже люблять їх платити. Вони тільки люблять "гнати хвилю"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 jack 06.10.2024 17:18
Цитую Ірина:
Поперше військовий не на допиті, він не повинен відповідати не знайоиій надокучливій жінці

Громадянка платить податки, з яких отримують зряплату череваті херої тилу з ТЦК. І має право спитати про причини порушення трудової дисципліни у слуги народу в погонах. Відповідати він - за законом, не був зобов'язаний. А от хамська поведінка та застосуванні фізичної сили до жінки - таки справді ЙОГО зганьбили. І всю контору смілянських ТЦКшщників разом з ним. Якщо вони ТАК поводяться під камеру - що вони витворяють, і як з людьми спілкуються, коли думають, що їх ніхто не бачить?! Чи опричникам Зеленського закони України не писані?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Перехожий 06.10.2024 14:03
Попити кави у кафе це злочин? Випив кави за 5 хвилин та й пішов далі. Може в нього тиск низький!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Ірина 05.10.2024 21:28
Поперше військовий не на допиті, він не повинен відповідати не знайоиій надокучливій жінці, чка його провокувала, все це видно на аідео. Блогерка захотіла більше підписників та слави. Але викликала до себе не гативне ставлення та призирство. Такі сіють розбрат в сумпільстві підігрують ворогу.