реклама Делікат

Наступного року влада має особливу увагу приділити ремонту туалетів у школах, адже ситуація там «абсолютно ненормальна». Такі висновки на вранішній нараді в мерії сьогодні зробив заступник міського голови Черкас Павло Карась.

Зокрема, його вразили туалети в Черкаській спеціалізованій школі № 3.

– Це ж центр міста! Туалети нічим не відрізняються від туалетів у Черкаському СІЗО, – порівняв Карась. – Шість «очків» без перегородок, без нічого. Таке приміщення, де є тільки дірки… Це просто жах!

Підтримав його думку і в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов.

– Я поділяю ваше обурення! Не може бути такого в обласному центрі, – прокоментував він. – Проблема ж не вчора виникла. Я ніколи й не думав про таке… Такого не може бути! Ми що не можемо створити нормальні цивілізовані умови?

Натомість директорка департаменту світи та гуманітарної політики Ірина Топчій запевнила, що в багатьох школах питання туалетів уже вирішене.

– Просто так «пощастило» Павлу Миколайовичу, що він потрапив у такий туалет. Така проблема не у всіх школах, – додала Топчій.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #27 народ 27.09.2013 01:09
................ Вона ............................пробиває любі перешкоди в місті чи то завдякі перебуванню в тісній взаємодії з місцевою елітою, чи то завдяки своїм коштам. Хоча перебування у зв"язку з місцевою елітою не може гарантувати їй спокою, ...................................... ........................................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 народ 27.09.2013 00:52
Ця людина за її професійними якостями, враховуючи її попереднє перебування, здатна навести лад на такій маленькій ділянці як гімназія № 9. Інакше вона б не відповідала займаній посаді. Однак на сьогоднішній день вона дуже завзято знущається над підпорядкованим персоналом, розказуючи повсякденно, що ніхто взагалі не може її втомити,....................................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 народ 27.09.2013 00:45
а хто буде проводити тендера по освіті через її фірму "Інтеграл"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Всьо буде ок 19.08.2013 21:38
Цитую Небайдужий:
Та що ви "панькаєтесь" з цією Топчій, у школу її директором нехай покаже реальну роботу :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Вас почули. Топчій вже написала заяву про звільнення за п"ять хвилин до того, як її б звільнили по статті. Топчій підготували тепленьке місто директора в школі №9, якою вона раніше керувала. Ця .... і далі собі ........ ......... відвойовує тепле місце під сонцем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 е...бабай 15.08.2013 08:46
Бл*н! Первий раз достойный руководитель такой отрасли и...Топчий на своем месте! Где вы,директора школ? :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 observator 14.08.2013 10:51
Цитую observator:
Цитую 123:
Цитую Небайдужий:
Та що ви "панькаєтесь" з цією Топчій, у школу її директором нехай покаже реальну роботу :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

вона колись взяла посередню школу і зробила з неї гімназію №9
і тут нічого додати


ТО СХОДІТЬ І ПОДИВІТСЯ НА ЦЕЙ "ПРИТОН", ЯКИЙ СТВОРИЛА ТОПЧІЙ :lol: :lol: :lol: ПО ВЕЧОРАХ ПІДЛІТКИ АЛК*ГОЛЬ ВЖИВАЮТЬ........

Прошу модератора принять меры к проплаченному флудеру, который гадит под моим ником.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Нестор Іванович 14.08.2013 10:18
Топчій це ганебне явище для освіти Черкас,однак вона безпоседньо впливає на мільйонні тіньові потоки в галузі, табличку ділення засвоїла добре, тому для П*Р***ів цей кадр просто незамінний. Так що, шановні батьки, скоро 1-ше вересня, готуйте грошики для покращувачів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 ysys 14.08.2013 10:01
Цитую стецько:
пусть до в*тру ходит топчий, карась, белоусов и все чиновники


Ви не праві - лише Топчій, інші ще не встигли показати свою роботу!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 o... 14.08.2013 09:25
Цитую 123:
Цитую Небайдужий: