реклама Делікат

Під кінець сьогоднішньої сесії Черкаської міськради депутати таки заслухали звіт заступника мера Черкас Павла Карася про готовність міста до роботи в осінньо-зимовий період. Звіт Павла Миколайовича викликав багато дискусій. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

З критикою роботи Карася від імені депутатської групи «Черкащани» виступив Олександр Радуцький, який навіть порівняв заступника мера з головою колгоспу…

Радуцький наполягав проголосувати після звіту Карася, щоб поставити тому оцінку «незадовільно» і, відповідно, на наступну сесію готувати пропозицію про звільнення останнього.

Проте головуючий на сесії в. о. мера Черкас Віктор Білоусов наполіг на тому, щоб звіт Павла Карася був лише взятий до відома. Білоусов мотивував це тим, що не лише один Карась відповідальний за роботу ЖКГ, а й профільний департамент, теплопостачальні підприємства тощо. У підсумку звіт Павла Карася взяли до відома.

Несподіваним стало заключне слово депутата-регіонала Олексія Арсенюка, який і був ініціатором заслуховування звіту заступником мера про роботу ЖКГ. Арсенюк залишився звітом задоволений. Детальніше згодом.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Рибовод 19.10.2013 17:16
Цитую Вівчар:
Карась вийшов сухим із води, а Арсенюку дали команду "ФУ".
На " ФАС" перевірили, на "ФУ" перевірили, слідуюча команда "ЛЄЖАТЬ", не путайте з "ЛІЗАТЬ".
На команду "ЛІЗАТЬ" первірили першочергово, потом була команда "ІСКАТЬ", Памятаєте як у нього був період пошуку відьом ?

Піськарі вони проти Карася, а головне що вони це визнали.
Карасю один шлях, на підвищення, але у нього в голові достатньо макухи, щоб передбачити їхні пішачі ходи, але яко спровокують великого Ферзя, тоді можливо.
Але і той Ферзь боїться його несподіванок ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Паша 19.10.2013 14:15
Цитую Вівчар:
Карась вийшов сухим із води, а Арсенюку дали команду "ФУ".
На " ФАС" перевірили, на "ФУ" перевірили, слідуюча команда "ЛЄЖАТЬ", не путайте з "ЛІЗАТЬ".
На команду "ЛІЗАТЬ" первірили першочергово, потом була команда "ІСКАТЬ", Памятаєте як у нього був період пошуку відьом ?


Наступною для Арсенюка буде команда "Віддай". Відай "Бочку".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 МАРГО 19.10.2013 13:26
Карась хорошо троллит. И в этом его преимущество. Остальное блеф. Но блеф грамотный. Билоусов, Арсенюк - они по старинке - с шашкой наголо, а потом подумать, просчитать , схитрить. А Паша , блин, уже политтехнолог с коммунальщиком в одном флаконе. Они ему удар, а он им пресс-конференцию с контрударом, только изложенным технологически грамотно. И лишнего при этом может сказать - простят, на импульсивность спишут. в отличие, например, от растиражированн ой глупости с зарезанным бараном в контексте с Карасем. А Радуцким Карасю так на завтрак на один зуб...И никакие морозы в смещении Карася не помогут. Вернее морозы, конечно, убойный аргумент со 100 процентным вылетом. Но если этим аргументом воспользуются также безграмотно, как предыдущими,а им уже так и пользуются, то в трубу вылетят его оппоненты...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Барбароса 17.10.2013 18:56
Цитую Вівчар:
Карась вийшов сухим із води, а Арсенюку дали команду "ФУ".
На " ФАС" перевірили, на "ФУ" перевірили, слідуюча команда "ЛЄЖАТЬ", не путайте з "ЛІЗАТЬ".
На команду "ЛІЗАТЬ" первірили першочергово, потом була команда "ІСКАТЬ", Памятаєте як у нього був період пошуку відьом ?

Білоусов боїться визгу Карася як Одиссей криків Сирени.
Тертий калач, з наскоку дав команду Арсенюку, але мабуть фукнув, одна надія на люті морози. Вони захистили Сталіна від Гітлера, можливо дадуть можливість позбавитись Карася ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Кирдик Радуцькому ! 17.10.2013 18:49
Радуцький перепутав рамси, забув на кого пивом дихає, Паші він на один зуб і то мимоходом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 блазень 17.10.2013 18:47
Місто з горячою водою та опаленням- недивно, що карась пливе далі ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Карасю ангела за трапезой 17.10.2013 18:46
Цитую Вівчар:
Карась вийшов сухим із води, а Арсенюку дали команду "ФУ".
На " ФАС" перевірили, на "ФУ" перевірили, слідуюча команда "ЛЄЖАТЬ", не путайте з "ЛІЗАТЬ".
На команду "ЛІЗАТЬ" первірили першочергово, потом була команда "ІСКАТЬ", Памятаєте як у нього був період пошуку відьом ?

Карась такими як Діоген на ранкову трапезу заїдає .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Вівчар 17.10.2013 17:29
Карась вийшов сухим із води, а Арсенюку дали команду "ФУ".
На " ФАС" перевірили, на "ФУ" перевірили, слідуюча команда "ЛЄЖАТЬ", не путайте з "ЛІЗАТЬ".
На команду "ЛІЗАТЬ" первірили першочергово, потом була команда "ІСКАТЬ", Памятаєте як у нього був період пошуку відьом ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Loki 17.10.2013 17:23
)) Карась это - «мobilis in mobile»!! А этот самый с бочки, та против него, - та "моллюск сухопутный")). Ничё. Вытреться, посыпет голову "осколом" и ..., отчитается он таки или нет?, как возыв куда то там прочан на Покрову, шоб утереть нос всем, хто беспризорников на празнык только юшкой из варёных йайцов покормить удосужился)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Физиогномик 17.10.2013 17:08
Представляю пискливый голос Карася, коммуняку-чиновника Белоусова как он его защищает.