реклама Делікат

Міська фракція «Батьківщини» вирішила ініціювати на черговій сесії встановлення пам’ятника Небесній сотні на Соборній площі. Про це зі своєї сторінки в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила депутат Наталія Коваленко.

«Жалоба за загиблими Героями Майдану розриває наші серця на шматки. Як можна було вбити ТАКИХ ЛЮДЕЙ??? ВОНИ назавжди залишаться взірцем щирої відданості Україні! ВОНИ душу й тіло поклали за нашу Свободу. ВОНИ пішли на небо і звідти будуть спостерігати за кожним з нас. Які у НИХ світлі і красиві обличчя! ВОНИ змінили всіх нас! Ми зобов’язані жити чесно, бути принциповими і докласти всіх зусиль, щоб збудувати нову Україну. ВОНИ дивляться на нас із неба і ми не маємо права ЇХ підвести! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!! – залишила емоційний пост пані Наталія. «...Не дай Боже, хтось із депутатів не проголосує (за встановлення пам’ятника, – ред.)».



реклама

Коментарі  

 
0 #28 думка 25.02.2014 01:12
Цитую Николай:
Цитую Дід Трохим:
Ніколай не в курсах, шо мовний закон Колісніченка вже "нємножко подкорєктірувал и" :lol:

А можно ссылочку на "подкорєктіруван ий" закон?

РЕБЯТА,ЭТОТ ЗАКОН ДЛЯ ОБЫВАТЕЛЯ И ПОВСЕДНЕВНОЙ ЖИЗНИ И РУССКОЯЗЫЧНЫХ,И УКРАИНСКОЯЗЫЧНЫ Х,И ВСЕХ ОСТОЛЬНЫХ НЕ ИМЕЕТ НИКАКОГО ЗНАЧЕНИЯ,ВЫ НЕ ЗАМЕТИЛИ ЕГО ПРИНЯТИЕ И НЕ ЗАМЕТИТЕ ЕГО ОТМЕНЫ(В ЖИЗНИ),НО ОН КОЛОСАЛЬНО ВАЖЕН ДЛЯ ДЕРЖАВНОСТИ И САМОИДЕНТИЧНОСТ И НАЦИИ,КАКАЯ КРОВЬ У ВАС НЕ ТЕЧЕТ,КАКИМ ЯЗЫКОМ ВЫ НЕ ОБЩАЕТЕСЬ,ВЫ УКРАИНЦЫ,ГРАЖДА НЕ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 думка 25.02.2014 01:01
Цитую Черкаський люд:
ця фракція, як і її партія - давно інфікована і безнадійно хвора... НЕМА ДОВІРИ ДО НЕЇ! Якими б лозунгами й пропозиціями не прикривалися!

ХАЙ ХОТЬ ЩОСЬ ДОБРЕ ЗРОБЛЯТЬ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 думка 25.02.2014 00:00
ЯКІ СКОТИ ЖИВУТЬ В ЧЕРКАСАХ,ЧИТАЮ І РОЗУМІЮ,НЕМА МЕЖІ ЦИНІЗМУ ТА МАРГІНАЛЬНОСТІ, ОДНОМУ ПЕНСІЮ ДАЙ,ЗАМІСТЬ ПАМ"ЯТНИКА,ІНШИЙ КРАСКОЮ ОБІЛЬЄ...ТИ ,РАХІТ,ЛЮДИ ЗА ЗЕМЛЮ ,ЯКУ ТИ ПЛЮНДРУЄШЬ СВОЄЮ ПРИСУТНІСТЮ,ВІД ДАЛИ ЖИТТЯ,ЧОГО ТИ КАЗИСЯ,ВБИВСТВА ОНЛАЙН СПОДОБАЛИСЬ?ЛЮДИ, В ЧЕРКАСАХ ПЕВНО МАНЬЯК.ПРОПОНУЮ ЗБІР КОШТІВ НА ПАМ"ЯТНИК,ПОСТАВИТИ В ЦЕРКВАХ,МАГАЗИН АХ,ПЕРУКАРНЯХ,Ф ІТНЕСКЛУБАХ І ТД.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Тамара 24.02.2014 21:26
Цитую Антиреволюционе р:
Если установите, я буду один из первых, кто его обольет краской.

І Господь тебе так покарає, що то буде останнє, що ти зробиш! А він карає так. що і люди не зможуть. Бог тобі суддя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Николай 24.02.2014 11:47
Цитую Антиреволюционе р:
Если установите, я буду один из первых, кто его обольет краской.

Первый и последний, кто ПОПЫТАЕТСЯ это сделать. А потом долго будет лечить зубы и ребра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Антиреволюционер 24.02.2014 11:34
Если установите, я буду один из первых, кто его обольет краской.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Николай 24.02.2014 10:48
Цитую Дід Трохим:
Ніколай не в курсах, шо мовний закон Колісніченка вже "нємножко подкорєктірувал и" :lol:

А можно ссылочку на "подкорєктіруван ий" закон?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Дід Трохим 24.02.2014 09:45
Цитую ivan:
Ви тут не в побуті "Николай" розмовляєте. А на україномовному ресурсі. Тож поважайте державну мову! Взагалі-то я писав до коментатора "шо", який хоче проводити люстрацію. Чи це одна особа пише під різними ніками?

Ніколай не в курсах, шо мовний закон Колісніченка вже "нємножко подкорєктірувал и" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Шпак 24.02.2014 09:43
Підтримую ініціативу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 стабилизец 24.02.2014 07:24
За счет дотаций, выделяемых на Софрониевское Межигирья в Первомайском парке - пожалуйста. Тем более, что колокольня, судя по всему, накрылась медным тазом.