реклама Делікат

Депутат Черкаської міськради від Блоку Петра Порошенка Юрій Сас останнім часом був помічений журналістами на публічних заходах в оточенні губернатора. Так, він покладав квіти разом з керівництвом області до могили Кобзаря 10 березня на Чернечій горі. Депутат також був помічений учора в Оршанці, де голова ОДА Юрій Ткаченко відзначав школярів-патріотів.

Юрій Сас - на задньому плані. Фото прес-служби ОДА

Юрій Сас - на задньому плані. Фото прес-служби ОДА


У коментарі журналісту «Прочерку» в соцмережі «Фейсбук» Юрій Сас так прокоментував ситуацію, зокрема, щодо своєї присутності в Оршанці:

«Я присутній в якості людини, чиї документи проходять погодження у вищих інстанціях на посаду, пов’язану в тому числі з мобілізаційним та оборонним потенціалом області. Я прошу не робити новину з цього, допоки це не стане доконаним фактом. З цієї поїздки я виніс для себе волонтерську задачу забезпечити курсантську кухню овочечисткою та посудомийкою. Працюю…» – зазначив депутат.

Фрагменти обговорення теми у "Фейсбуці"

Фрагменти обговорення теми у "Фейсбуці"

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #22 Майте таки гідність 21.03.2015 10:38
Цитую Чиновник:
Цитую Фугас:
Блин. Старая "гвардия" отходит, а молодая в лизоблюдстве еще похлеще. Не "Фейсбук", а легкий языковой эротический жанр. Бррррр......

Эта молодая "гвардия", к нашей беде, кроме лизоблюдства и щек раздувания ничего больше не умеет. Одна лизоблюдша угробила информационную работу в МВК, другой не имеет ни опыта ни необходимых знаний и по тому что согласился сразу на зама видно что безответственны й карьерист. Мог бы для начала в нач. управления или в помощниках несколько месяцев поработать. Очень власти хочется

Дуже хочеться змін, а це як мінімум поява нових людейй, але тільки побачимо там таких зразу відро помий...
Якщо не отямимося тоді українцці як титульна нація погано закінчить, будемо в холопах або охоронцях у евреїв, грузин та інщих, тих хто вміє цінувати успіхи своїх побратимів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 Чиновник 20.03.2015 12:17
Цитую Фугас:
Блин. Старая "гвардия" отходит, а молодая в лизоблюдстве еще похлеще. Не "Фейсбук", а легкий языковой эротический жанр. Бррррр......

Эта молодая "гвардия", к нашей беде, кроме лизоблюдства и щек раздувания ничего больше не умеет. Одна лизоблюдша угробила информационную работу в МВК, другой не имеет ни опыта ни необходимых знаний и по тому что согласился сразу на зама видно что безответственны й карьерист. Мог бы для начала в нач. управления или в помощниках несколько месяцев поработать. Очень власти хочется
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Знаючий 20.03.2015 10:48
Цитую Розкажи!:
ЮЛЯ пише: "ЮРА достойний кандидат".
ЮРА їй відповідає: "ЮЛЬ, я теж тебе дуже ціную".
По іменах - нагадує ранню переписку Юри Луценка і Юлі Тимошенко, насправді ж - пізня переписка між прес-секретаркою комуніста Білоусова і організатора виборів "Єдросів" у РФ? :-x
Щодо "організовував", то це ви палицю дуже перегнули, там організаторів своїх вистачає, а такі ..аналітікі, як Юрко, у полях на побегеньках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #19 Майдан !!! 20.03.2015 01:55
Цитую Тут живу:
ЦЕ замість Фурмана? Слава богу!!! :-* :-* :-*

Ю.С.с - це майбутній кишеньковий Фунт. Буде візувати підписом що скажуть. Із Фурманом такий фокус ніяк не пройшов би. Фурман з"ість злодюжкуватого Юрка за три дні. Цікаво, скільки Юрку коштувало протянути цього .............. на заступника ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Правда 19.03.2015 23:04
Недалеко Ткаченко з такими кадрами піде. Який з Саса заступник? Хіба що такий як з Пасічника аналітик. Туда ще Крапиву, яка вже співає Сасу осани і ховайся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 О.ЧУПРИНА 19.03.2015 21:56
Цитую федор принципиальный:
Ю.Сас в ближайшее время-зам.Ткаченко Ю.О.

А кем будет в ближайшее время Ткаченко?Среди них начальников и замов нет,каждый отбывает за свое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #16 Розкажи! 19.03.2015 21:28
ЮЛЯ пише: "ЮРА достойний кандидат".
ЮРА їй відповідає: "ЮЛЬ, я теж тебе дуже ціную".
По іменах - нагадує ранню переписку Юри Луценка і Юлі Тимошенко, насправді ж - пізня переписка між прес-секретаркою комуніста Білоусова і організатора виборів "Єдросів" у РФ? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 ДОК 19.03.2015 19:51
https://www.youtube.com/watch?v=QIC9UFHvAIw - Він хоть там був і не раз!( до речі це ніде не афішував як деякі ХЕРОЇ) А ти був. чи хоть знаєш щось про фронт про волонтерів? А так погавкать з за угла всі мастаки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 monika 19.03.2015 18:07
Цитую Ж.........:
посаду, пов’язану в тому числі з мобілізаційним та оборонним потенціалом області.
_______________ _______________ _______________ _______________ __________

А цей Сас в армії служив чи бодай в добровольчих батальйонах, щоб займатися мобілізацією і обороною області?????? Це буде клерк, який просто підписуватиме документи і проводитиме наради!


Не так щоб дуже логічне запитання: ви волонтерів, які тією ж мобілізацією і забепеченням займаються, хто як може, теж на предмет служби в армії питаєте? Особливо жінок: яке вони право мають допомагати забезпечувати армію - вони то вже напевно не служили і не зають, що там в армії треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 федор принципиальный 19.03.2015 17:01
Ю.Сас в ближайшее время-зам.Ткаченко Ю.О.