реклама Делікат

Після того, як частина учасників опозиційного мітингу оточила трибуну Партії регіонів, регіонали швидко склали свої транспаранти та прапори й залишили Соборну площу в Черкасах.


Частина учасників опозиційного мітингу, «заведені» атмосферою мітингу, кидали в бік регіоналів та міліції агресивні вислови. Голові обласної організації ВО «Свобода» Юрієві Ботнару довелося закликати однодумців «не зривати своє обурення на міліції, яка поки що не порушує законодавство».

Тим часом, виступи опозиціонерів тривали. Виступали депутати, активісти опозиційних партій та кандидати у нардепи Микола Булатецький та Леонід Даценко. Промовці закликали черкащан відчути себе європейцями і відстоювати європейський вибір.

На завершення мітингу члени Всеукраїнської організації ветеранів проспівали кілька патріотичних пісень. Насамкінець Микола Булатецький запропонував учасникам мітингу виконати Гімн України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #12 Чукча 25.11.2013 10:38
Ну опозицию можно поздравить. Они добились того чего хотели. Сорвали вступление Украины в ЕЕС. Если они действительно туда хотели, нужно было о НАРОДЕ думать а не ради далеко не безгрешной Тимошенко выдвигать все свои ультимативные тербования по ее освобождению. Решили бы вопрос вступления в ЕЕС а потом вместе с европейской семьей решать вопрос ее освобождения. А теперь.. родная стихия майданного хаоса и возможность в очередной раз как это было в 2004 дорваться к власти. Попомните, опять горлопаны будут обещать золотые горы, а результате Булатецкий как и Томенко получит государственную квартиру в Киеве и перебертся туда. Чтобы не уставать по дороге до кассы Рады за зарплатой. Сынок есно как доверенное лицо станет помощником нардепа и будут они как это уже десяток лет делает Томенко выражать обеспокоенность , делать запыты, выступать на митингах, призывать куда-то... только что этого изменилось, кому лучше стало окромя самого Томенка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 О. Бендер 25.11.2013 09:32
Цитую майданутый:
Ющенко так ! Це наш президент ! Европа нам поможет...

Заграница нам поможет ....
http://www.youtube.com/watch?v=nagt3tme0H4
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 кукуруза 24.11.2013 11:56
Цитую Людина:
Цитую гринжоли вже були:
Колько в Малих Канівцях сартири й досі з кукурузиння, про яку Європу ти волаєш?

ЦЕ ВИДНО ПО ТОБІ, ЩО ТИ ТУДИ ХОДИШ. вІТРОМ ГОЛОВУ ПРОДУЛО. НУ, ПРИДУРКИ. ДОЛЯ ЗАРАЗ НЕ МИКОЛИ ЧИ ІВАНА ЧИ МАНКЬ ВИРІШУЄТЬСЯ. А ДОЛЯ УКРАЇНИ. І ТВОЯ, ТУПОРИЛИЙ, ТЕЖ.
В тебе початкова освіта,що з тобою дискутувать,як ти безграмотна бур"янина...20 років ці демократики розказують нам,що в нас все є і можемо хорошо жити, а живемо, як в жо..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 pro 24.11.2013 10:04
FOR нікчемний учень ВОЄВОДИ
Tambovskij volk tebe brat!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 майданутый 23.11.2013 21:36
Ющенко так ! Це наш президент ! Европа нам поможет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 нікчемний учень ВОЄВОДИ 23.11.2013 14:28
Що ті дармоїди на трибуні з мікрофонами хоч щось добре зробили для людей, для Украіни, крім болтовні.Горлають тільки з однією метою,щоб зрубать на дурняк чиїхось грошенят. Народ уже раз їм повірив і підсадив на ОЛІМП, а вони прокатали цю довіру на коньках. Хоч би,хоч один із них хоч завфермою попрацюва,а то просто торічелева пустота.Гресь керуючи общепітом і яєшню не навчився пожарить,а все ж туди до корита... ГАНЬБА цій "ОПОЗОРЗИЦІЇ", цим самозваним "лідерчикам" Люди не піддавайтесь на провокації. УРЯД все правильно робить. З нами повинні рахуватись, а не диктувать свої вимоги. МИ ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА І БУДЕМ В ЄВРОПІ!!! РАЗОМ З НАШИМИ БРАТАМИ З БІЛОРУСІЇ і РОСІЇ!!! ПРИЙДЕ ЧАС. А цих горлопанів до ЛЯШКА НА ВИЛА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 незнайка 23.11.2013 11:35
На фото такое одухотворенное лицо у Томенка как вроде он снова песню ГРЫНЖОЛОВ спивает От хорового пения Мыкола отлынивает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Людина 23.11.2013 10:23
Цитую гринжоли вже були:
Колько в Малих Канівцях сартири й досі з кукурузиння, про яку Європу ти волаєш?

ЦЕ ВИДНО ПО ТОБІ, ЩО ТИ ТУДИ ХОДИШ. вІТРОМ ГОЛОВУ ПРОДУЛО. НУ, ПРИДУРКИ. ДОЛЯ ЗАРАЗ НЕ МИКОЛИ ЧИ ІВАНА ЧИ МАНКЬ ВИРІШУЄТЬСЯ. А ДОЛЯ УКРАЇНИ. І ТВОЯ, ТУПОРИЛИЙ, ТЕЖ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 європеєць 22.11.2013 23:08
Згадую "Собаче серце" М.Булгакова. Там теж управдоми-швондєри хороводи водили та пісні співали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Loki 22.11.2013 21:17
""заведені" атмосферою мітингу" - ну и хто нибудь заметил кто "зажигал-заводя"? Судя по фото, полицаёв мало, значит власть была уверенна шо справяться? Понятно, шо хоть шо то, но делать, надо. Но возможно ли быть частью толпы, этого инструмента власти и оставаться критичным, не подхватив "инфекции", не подчиняясь законам её поведения и не следовать пути указанной ей "текущим кашпировским" и его "нукерами"? ))